Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gonzalez09

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gonzalez09

  1. Turbo zamawiane ze strony Garrett , mechanik zmieniał olej , praktycznie patrzyłem mu na ręce , za turbo płaciłem 2400 czy coś około tego
  2. Myślę że 80 zl plus przesyłka jak jest twoja cena ?
  3. Witam sprzedam parę części z b6 może ktoś potrzebuje a u mnie to leży i zbiera kurz , jedynie co to klimatronik jest z b7 , roleta 90 zł , blenda 80 zł ,licznik 120, radio 50 zł , ceny plus koszt wysyłki
  4. Czytałem od samego początku , jest to niemożliwe żeby to było turbo , kupiłem nową turbinę garreta , nie żadne regenerowane i dalej jest ten odgłos
  5. Witam wiem że już trochę lat minęło , ale może ktoś ma jakieś nowi info o tym chrobotaniu ?? Ktoś rozwiązał ten problem ??
  6. allegro.pl ALLEGRO.PL Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego zamiennika ?
  7. W opisie ma ET 51 ale w rzeczywistości jest 56
  8. Cześć mam pytanie czy takie felgi podejdą pod zaciski 320 ???poprosilbym o odpowiedz
  9. Dzieki wielkie Dev , zaproponował byś coś czy wlać oryginał ?
  10. Dev Dałeś radę Spr po vin ??
  11. Witam widziałem tutaj wiele pytań i wiele odpowiedzi i już sam nie wiem , jak dobrać olej do dyfra i skrzyni po numerze win ??? Jeden pisze ze ma 70/80 drugi ze 75/90, może ktoś wreszcie wyjaśnić który lepszy, afv 1.9 q 2002 rok , dzieki za odpowiedz
  12. Dev możesz napisać do mnie na priv , mam pytanie a nie mogę Ci wysłałac wiadomosci
  13. I to są te zimmermany i ferodo ? A tak wg dzieki wielkie
  14. I przewody w stalowym oplocie są we wszyskich b6 takie same ???
  15. Witam jeszcze raz, miałby ktoś może dokładne rozmiary klocków i tarcz albo nr po których mój znajomy mógłby je zamówić, bo wpisuje w programie a4b6 1.9 to wyskakuje mu ze są tylko 288/ 245, a ja zmieniam wszystko na 320/288 , jeśli ktoś mógłby pomoc to byłbym wdzięczny
  16. Aha jeśli mam być szczery to pierwszy raz słyszę o tych tarczach OZ , No ale jeśli je polecacie to ok dam się namówić
  17. Czyli tarcze ferodo /textar , a klocki OZ, muszę coś więcej wiedzieć żeby taki komplet zamówić ?? Czy poprostu mówię gościowi w sklepie motoryzacyjnym tarcze 320 /288 i tylo ?? Pasowało by dobrego wsadzić przewody w oplocie No nie ??
  18. Witam przesiadam się na 320 / 288 wiem ze odpowiedzi jest multum , ale na chwile obecna jakie byście wpakowali tarcze i klocki ?? I trochę jeżdżę po autostradach , wiec żeby ich zaraz nie wygglo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.