Treść opublikowana przez gonzalez09
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Najgorsze jest to że żaden znachor tego nie spr, ja też jestem laikiem w temacie, A sprawdzę to jakoś na szybko ? Bo dzisiaj mam wyjazd
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Jeszcze dodam że te wibracje są delikatne i na wcisnietym pedale sprzęgła, q najbardziej się nasilają powyżej 2000 Tyś obrotów do ok 2600 2700, nie chciałbym wladowac 2500 tysiąc za dwumas jeśli nie jestem pewny że to na pewno to, a tak wg miało by coś wspólnego z chamulcami ? Założyłem 2 komplet nowych tarcz teraz ate I po jakis 2 Tyś telepie przy chamowaniu
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Nie wiem skąd chyba skf wszedłem pod auto i moje nie mają ledwo wyczuwalnych luzow tylko wyczuwalne w miarę, może nie tak jak wcześniej przed wymianą Ale czuć luz, dzisiaj byłem u jakiegoś magika i powiedział że to na 90% dwumasa, już kur ręce opadaja
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Ale jest to możliwe żeby w ciągu 3 -5 miesięcy się posypały? One mają mieć delikatny luz , czy nie powinny mieć nic luzu,
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Kolego jak puszczę gaz też są odczuwalne drgania Ale najbardziej przy gwałtownym dodawaniu gazu, chyba że te przeguby się posypały co zmieniłem, dzisiaj jadę spr czy Piasta nie ma bicia
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
kubabkb niestety bujam sie dalej z problemem, i za cholere dojsc nie mogę o co kaman, znajomy mowil zeby spr gumy na amultyzatorach ale keipsko to widzę, a Ty wpadles na cos ?? kubabkb niestety bujam sie dalej z problemem, i za cholere dojsc nie mogę o co kaman, znajomy mowil zeby spr gumy na amultyzatorach ale keipsko to widzę, a Ty wpadles na cos ??
-
Problem prawdopodobnie z kompresorem prosze o pomoc
Pany nikt nic ?
-
Problem prawdopodobnie z kompresorem prosze o pomoc
A moge jakos to spr czy napewno to ? Wymienilem ta rolkena kompresorze i slychac dalej juz mi rece opadaja
-
Problem prawdopodobnie z kompresorem prosze o pomoc
Wymienilem to zrywne sprzeglo kpmpresora, niestety nic nie pomoglo moja rolka juz byla rozsypana , odglosy dochodza z okolic kpmpresora moje pytanir jest takie , musze wydzierac kompresor i czyscic caly uklad ? Pasek oraz rolka napinacza klimatyzacji tez wymienione, kiedys psikalem po rolkach srodkiem smarnym ucichlo tylko na chwilke dopóki nie wyschlo
-
Problem z rolką napinacza paska klimatyzacji
Dzieki wielkie kamil-vag
-
Problem z rolką napinacza paska klimatyzacji
podepne sie tutaj ,mam wlasnie szumiaca rolke od tego kompresora klimatyzacji moge wymienic sama ta rolke ??? jak cos to dojde do niej po nr z kompresora ?? wg jest jakis godny polecenia zamiennik ??
-
Problem prawdopodobnie z kompresorem prosze o pomoc
Witam mam problem z klimatyzacja , jak ja zalacze to slychac takie cykanie kazdy jeden znachor mowi cos innego, bardzo prosze was o pomoc w zweryfikowaniu problemu VID_20180424_165753.mp4
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
ponownie telepanie teraz juz mi rece opadaja teraz telepie tylko przy mocniejszym wcisnieciu pedalu gazu (przyspieszaniu), nie wiem o co kaman jak przeguby wymienione, sprawdzil mi kol logi mowil ze wszystko ok tylko 1 pompowtrysk troszke podlewa, a jakis mechanik mowil ze to moze byc dwumas, moge jakos spr dwumase ?? bo nie chcial bym tak na pale wymieniac co popadnie
-
[ALL TDI PD] EGR zakup - pytanie jakiej firmy ?
kolego ja kupilem wahlera juz ponad rok temu i czysciutko kolo EGR-a a zrobilem juz na nim ok 30 tys , moge polecic Ci spokojnie ten EGR chyba ze szukasz czegos w mniejszym przedziale cenowym. Wczesniej kupilem jakis zamiennik i byl na rocznej gwarancji po 3 miesiacach zaczal lac bardziej niz ori, odeslalem na gwarancje ale odeslali mi z papierkiem ze wszystko jest sprawne, zalozylem jeszcze raz i dalej lalo z niego. Wiec lepiej sie dobrze zastanow zeby 2 razy kasy nie pchac pozdrawiam
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Aha no ok w pon sie za to zabiore, mam nadzieje ze sie ten silnik nie rozsypie, dzieki za odp
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Witam mam chyba powazny problem pany co to sie dzieje ?? VID_20180407_105434.mp4
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
.
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
No niestety nie znam tutaj nikogo kto by zrobil logi, jesli mam byc szczery to nawet nie wiem jak spr to bicie na piascie, mam tutaj badzo ograniczone warunki do spr, a warsztaty szwajcarckie licza za kazda glupote jak za zboze
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Panowie ponawiam temat, poszukiwan ciag dalszy, przeguby obydwa wymienione, poduszki wymienione a 3 dni temu droga do szwajcarii to byla tragedia do 100 115 na godz ok ale po 115 masakra tak kur telepie calym autem ze o zadowoleniu z jazdy mozna pomazyc, telepie przy jednostajnej jezdzie, przy przyspieszaniu przy puszczeniu gazu i na luzie tak samo, opony z alusami nowe ,juz mi rece opadaja, kazdy mechanik mowi co innego jeden pompowtryski drugi ze dwumas prosze pomozcie,
-
[B6 AWX] Ocena logów, błąd turbo, przeładowanie.
O kurde to syto, no nic jak wroce z dwlegacji to cos z tym podumam , pewnie trzeba bd wydrzec turbo i zobaczyc co tam sie dzieje dzieki za info panowie pozdrawiam
-
[B6 AWX] Ocena logów, błąd turbo, przeładowanie.
panowie mam jeszcze jedno pytanie , na vagu pokazuje przeladowanie turbiny ale nie wyskakuje blad w komputerze i nie musze gasic auta zeby turbina odzyla, mechanik mi powiedzial zebym jezdzil i sie nie przejmowal, ale czeka mnie wyjazd na 1800 km i troche mam stresa czy ta turbina wytrzyma czy sie nic nie stanie . czy dla swietego spokoju wydzierac turbo, dodam tylko ze przy schodzeniu z obrotow chrobocze tak jak w jednym z tematow tutaj
-
[B6 AWX] Ocena logów, błąd turbo, przeładowanie.
kamil-vag dzieki za info niestety dla mnie bo wlasnie zaworek pokazuje takie wartosci, wiec trzeba bd wydrzec turbo :(
-
[B6 AWX] Ocena logów, błąd turbo, przeładowanie.
pany a a ziomek ktory mi to spr to mowil ze sprawdzi to manometrem, jest to mozliwe ??niby jest dobry a przeladowanie jest i to ponad 1,6 a zadane 1.3 z haczykiem, niestety pewnie bd musial dalej wydziera turbo
-
[B6 AWX] Ocena logów, błąd turbo, przeładowanie.
Pany a idzie jakos spr ten zawor n 75 bez podmianki ?? u mnie niestety tez turbo przeladowuje a jest po regeneracji, ziomek mi powiedzial ze turbina do poprawy bo jest h........wo zrobiona, podpinal kompa i spr na kazdym biegu
-
problem z ramka
witam mam b6 juz prawie 2 lata i dopiero teraz zauwazylem ze pod lusterkiem jest mala przerwa i tutaj pojawia sie moje pytanie czy wy tez tak macie ?? czy mym zle ustawiona ramke, dzwi zamykaja sie bdb tylko tak mi sie wydaje jak by wlasnie przez te szpary przy 130 wiatr szumial, jesli ktos moze to spr u siebie i prosze o odpowiedz. nizej wstawiam zdj jak jest u mnie