Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gonzalez09

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gonzalez09

  1. Najgorsze jest to że żaden znachor tego nie spr, ja też jestem laikiem w temacie, A sprawdzę to jakoś na szybko ? Bo dzisiaj mam wyjazd
  2. Jeszcze dodam że te wibracje są delikatne i na wcisnietym pedale sprzęgła, q najbardziej się nasilają powyżej 2000 Tyś obrotów do ok 2600 2700, nie chciałbym wladowac 2500 tysiąc za dwumas jeśli nie jestem pewny że to na pewno to, a tak wg miało by coś wspólnego z chamulcami ? Założyłem 2 komplet nowych tarcz teraz ate I po jakis 2 Tyś telepie przy chamowaniu
  3. Nie wiem skąd chyba skf wszedłem pod auto i moje nie mają ledwo wyczuwalnych luzow tylko wyczuwalne w miarę, może nie tak jak wcześniej przed wymianą Ale czuć luz, dzisiaj byłem u jakiegoś magika i powiedział że to na 90% dwumasa, już kur ręce opadaja
  4. Ale jest to możliwe żeby w ciągu 3 -5 miesięcy się posypały? One mają mieć delikatny luz , czy nie powinny mieć nic luzu,
  5. Kolego jak puszczę gaz też są odczuwalne drgania Ale najbardziej przy gwałtownym dodawaniu gazu, chyba że te przeguby się posypały co zmieniłem, dzisiaj jadę spr czy Piasta nie ma bicia
  6. kubabkb niestety bujam sie dalej z problemem, i za cholere dojsc nie mogę o co kaman, znajomy mowil zeby spr gumy na amultyzatorach ale keipsko to widzę, a Ty wpadles na cos ?? kubabkb niestety bujam sie dalej z problemem, i za cholere dojsc nie mogę o co kaman, znajomy mowil zeby spr gumy na amultyzatorach ale keipsko to widzę, a Ty wpadles na cos ??
  7. A moge jakos to spr czy napewno to ? Wymienilem ta rolkena kompresorze i slychac dalej juz mi rece opadaja
  8. Wymienilem to zrywne sprzeglo kpmpresora, niestety nic nie pomoglo moja rolka juz byla rozsypana , odglosy dochodza z okolic kpmpresora moje pytanir jest takie , musze wydzierac kompresor i czyscic caly uklad ? Pasek oraz rolka napinacza klimatyzacji tez wymienione, kiedys psikalem po rolkach srodkiem smarnym ucichlo tylko na chwilke dopóki nie wyschlo
  9. Dzieki wielkie kamil-vag
  10. podepne sie tutaj ,mam wlasnie szumiaca rolke od tego kompresora klimatyzacji moge wymienic sama ta rolke ??? jak cos to dojde do niej po nr z kompresora ?? wg jest jakis godny polecenia zamiennik ??
  11. Witam mam problem z klimatyzacja , jak ja zalacze to slychac takie cykanie kazdy jeden znachor mowi cos innego, bardzo prosze was o pomoc w zweryfikowaniu problemu VID_20180424_165753.mp4
  12. ponownie telepanie teraz juz mi rece opadaja teraz telepie tylko przy mocniejszym wcisnieciu pedalu gazu (przyspieszaniu), nie wiem o co kaman jak przeguby wymienione, sprawdzil mi kol logi mowil ze wszystko ok tylko 1 pompowtrysk troszke podlewa, a jakis mechanik mowil ze to moze byc dwumas, moge jakos spr dwumase ?? bo nie chcial bym tak na pale wymieniac co popadnie
  13. kolego ja kupilem wahlera juz ponad rok temu i czysciutko kolo EGR-a a zrobilem juz na nim ok 30 tys , moge polecic Ci spokojnie ten EGR chyba ze szukasz czegos w mniejszym przedziale cenowym. Wczesniej kupilem jakis zamiennik i byl na rocznej gwarancji po 3 miesiacach zaczal lac bardziej niz ori, odeslalem na gwarancje ale odeslali mi z papierkiem ze wszystko jest sprawne, zalozylem jeszcze raz i dalej lalo z niego. Wiec lepiej sie dobrze zastanow zeby 2 razy kasy nie pchac pozdrawiam
  14. Aha no ok w pon sie za to zabiore, mam nadzieje ze sie ten silnik nie rozsypie, dzieki za odp
  15. Witam mam chyba powazny problem pany co to sie dzieje ?? VID_20180407_105434.mp4
  16. No niestety nie znam tutaj nikogo kto by zrobil logi, jesli mam byc szczery to nawet nie wiem jak spr to bicie na piascie, mam tutaj badzo ograniczone warunki do spr, a warsztaty szwajcarckie licza za kazda glupote jak za zboze
  17. Panowie ponawiam temat, poszukiwan ciag dalszy, przeguby obydwa wymienione, poduszki wymienione a 3 dni temu droga do szwajcarii to byla tragedia do 100 115 na godz ok ale po 115 masakra tak kur telepie calym autem ze o zadowoleniu z jazdy mozna pomazyc, telepie przy jednostajnej jezdzie, przy przyspieszaniu przy puszczeniu gazu i na luzie tak samo, opony z alusami nowe ,juz mi rece opadaja, kazdy mechanik mowi co innego jeden pompowtryski drugi ze dwumas prosze pomozcie,
  18. O kurde to syto, no nic jak wroce z dwlegacji to cos z tym podumam , pewnie trzeba bd wydrzec turbo i zobaczyc co tam sie dzieje dzieki za info panowie pozdrawiam
  19. panowie mam jeszcze jedno pytanie , na vagu pokazuje przeladowanie turbiny ale nie wyskakuje blad w komputerze i nie musze gasic auta zeby turbina odzyla, mechanik mi powiedzial zebym jezdzil i sie nie przejmowal, ale czeka mnie wyjazd na 1800 km i troche mam stresa czy ta turbina wytrzyma czy sie nic nie stanie . czy dla swietego spokoju wydzierac turbo, dodam tylko ze przy schodzeniu z obrotow chrobocze tak jak w jednym z tematow tutaj
  20. kamil-vag dzieki za info niestety dla mnie bo wlasnie zaworek pokazuje takie wartosci, wiec trzeba bd wydrzec turbo :(
  21. pany a a ziomek ktory mi to spr to mowil ze sprawdzi to manometrem, jest to mozliwe ??niby jest dobry a przeladowanie jest i to ponad 1,6 a zadane 1.3 z haczykiem, niestety pewnie bd musial dalej wydziera turbo
  22. Pany a idzie jakos spr ten zawor n 75 bez podmianki ?? u mnie niestety tez turbo przeladowuje a jest po regeneracji, ziomek mi powiedzial ze turbina do poprawy bo jest h........wo zrobiona, podpinal kompa i spr na kazdym biegu
  23. gonzalez09 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam mam b6 juz prawie 2 lata i dopiero teraz zauwazylem ze pod lusterkiem jest mala przerwa i tutaj pojawia sie moje pytanie czy wy tez tak macie ?? czy mym zle ustawiona ramke, dzwi zamykaja sie bdb tylko tak mi sie wydaje jak by wlasnie przez te szpary przy 130 wiatr szumial, jesli ktos moze to spr u siebie i prosze o odpowiedz. nizej wstawiam zdj jak jest u mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.