Treść opublikowana przez gonzalez09
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
znacie moze kogos w rzeszowie okolice rzeszowa kto by spr ten stan silnika i zapodal jaka mape, i ile tak bezpiecznie mozna pyknac kunia ???
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
aha myslalem ze trzeba uciac dzieki JawoR36
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Dzieki kamil-vag za szybka odpowiedz. Paw99 co do twojego pytania zdania sa podzielone ja przeczytalem w ciul stron zwiazanych z Egr i jedni mowia tak drudzy tak, wiec kupilem nowy Egr wahlera jak poradzili forumowicze, jak pojezdze na nim troche to i ja sie wypowiem
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
podpowie ktos jak spr w jakiej kondycji jest silnik mojej a 4 ?
-
wyciszenie
Witam , jezdze moja audiczka juz troche czasu ale ostatnio wbilem sie na autostrade i troche sie zawiodlem wyciszeniem czytalem o matach wygluszajacych naklejanych na blache dzwi od strony wnetrza, czy ktos moze robil takie cos jak tak to jest jakas roznica ??
-
Klimatronik - przełożenie frontu z 2din do 1din
ma ktos moze taki front ?? jak cos to priv
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
koledzy przyszedl mi wlasnie egr mam 2 uszczelki metalowa i z jakiegos innego materialu ktora idzie gdzie ?? prosze o szybka odp
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
I jest duza poprawa ?? W swieceniu
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
oki jak bd mial aauto to spr
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
klocki cos na b sie zaczynaja ale nie pamietam dokladnie, tak na starych tarczach ale tarcze sa wporzadku, czyli albo sie przyzwyczaic albo zmienic, chyba ze wezma na gwarancje
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
nie pisalem tego po to zeby swiat sie zmienil hehe kazdy ma swoj gust pisze swoje odczucia ale ciesze sie ze zmieni sie Twoj swiatopoglad po tej mojej radzie
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
drogi taki olej ?? i jaki ? jak tos wie mniej wiecej ile mi potrzeba do zmiany??? dam rade sam to ogarnac ?? mam kanal w domu
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
a trzeba czyscic caly uklad razem z chlodnica ??
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
ja tylko raz plukalem nagrzewnice ale pomoglo tylko na chwile,wiec moim zdaniem lepiej wymienic nagrzewnice niz bawic sie w plukanie
-
Oceńcie mój wsad awx
ile dales za te mapy >?? pytam z ciekawosci
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
czytalem troszke i nie moge sie doszukac, czy trzeba wymienic olej w skrzyni biegow ?? nie ma nie wiadomo jakich problemow najgorzej jest jak jest mroz to tak na poczatku smiesznie biegi wchodza
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
a wg jest sens kupowac taki zamiennik bo tez mnie czeka wymiana , bo juz jest nie ciekawa
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
takze mam problem z piszczeniem wymienilem klocki(tanie nie byly) bo nie kupuje byle czego, zapodalem do audi po przejechaniu ok 300 km dalej piszcza przy chamowaniu, myslalem ze musza sie dotrzec i na poczatku tak ma byc co to robic teraz ??
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
tani szkoda zakladac tak jak koledzy tu pisza
-
Wymiana oleju w ukladzie kierowniczym
panowie gdzie zakupie taki zielony plyn ??
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
no wlasnie kolego do tego daze bo juz sciagam nie pierwszy raz
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
to mozna przerobic 18 na 16 stopni ??
-
Wyciekający płyn od spryskiwaczy
czy zeby dostac sie do tej zlaczki musze zdzierac nadkole ??
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
tzn jak spr kondycje silnika ??? mysle nad takim chipem do 170 kuca
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
nie stosujcie naklejek ja probowalem i porazka