Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gonzalez09

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gonzalez09

  1. znacie moze kogos w rzeszowie okolice rzeszowa kto by spr ten stan silnika i zapodal jaka mape, i ile tak bezpiecznie mozna pyknac kunia ???
  2. aha myslalem ze trzeba uciac dzieki JawoR36
  3. Dzieki kamil-vag za szybka odpowiedz. Paw99 co do twojego pytania zdania sa podzielone ja przeczytalem w ciul stron zwiazanych z Egr i jedni mowia tak drudzy tak, wiec kupilem nowy Egr wahlera jak poradzili forumowicze, jak pojezdze na nim troche to i ja sie wypowiem
  4. podpowie ktos jak spr w jakiej kondycji jest silnik mojej a 4 ?
  5. gonzalez09 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam , jezdze moja audiczka juz troche czasu ale ostatnio wbilem sie na autostrade i troche sie zawiodlem wyciszeniem czytalem o matach wygluszajacych naklejanych na blache dzwi od strony wnetrza, czy ktos moze robil takie cos jak tak to jest jakas roznica ??
  6. ma ktos moze taki front ?? jak cos to priv
  7. koledzy przyszedl mi wlasnie egr mam 2 uszczelki metalowa i z jakiegos innego materialu ktora idzie gdzie ?? prosze o szybka odp
  8. I jest duza poprawa ?? W swieceniu
  9. oki jak bd mial aauto to spr
  10. klocki cos na b sie zaczynaja ale nie pamietam dokladnie, tak na starych tarczach ale tarcze sa wporzadku, czyli albo sie przyzwyczaic albo zmienic, chyba ze wezma na gwarancje
  11. nie pisalem tego po to zeby swiat sie zmienil hehe kazdy ma swoj gust pisze swoje odczucia ale ciesze sie ze zmieni sie Twoj swiatopoglad po tej mojej radzie
  12. drogi taki olej ?? i jaki ? jak tos wie mniej wiecej ile mi potrzeba do zmiany??? dam rade sam to ogarnac ?? mam kanal w domu
  13. a trzeba czyscic caly uklad razem z chlodnica ??
  14. ja tylko raz plukalem nagrzewnice ale pomoglo tylko na chwile,wiec moim zdaniem lepiej wymienic nagrzewnice niz bawic sie w plukanie
  15. ile dales za te mapy >?? pytam z ciekawosci
  16. czytalem troszke i nie moge sie doszukac, czy trzeba wymienic olej w skrzyni biegow ?? nie ma nie wiadomo jakich problemow najgorzej jest jak jest mroz to tak na poczatku smiesznie biegi wchodza
  17. a wg jest sens kupowac taki zamiennik bo tez mnie czeka wymiana , bo juz jest nie ciekawa
  18. takze mam problem z piszczeniem wymienilem klocki(tanie nie byly) bo nie kupuje byle czego, zapodalem do audi po przejechaniu ok 300 km dalej piszcza przy chamowaniu, myslalem ze musza sie dotrzec i na poczatku tak ma byc co to robic teraz ??
  19. tani szkoda zakladac tak jak koledzy tu pisza
  20. panowie gdzie zakupie taki zielony plyn ??
  21. no wlasnie kolego do tego daze bo juz sciagam nie pierwszy raz
  22. to mozna przerobic 18 na 16 stopni ??
  23. czy zeby dostac sie do tej zlaczki musze zdzierac nadkole ??
  24. tzn jak spr kondycje silnika ??? mysle nad takim chipem do 170 kuca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.