Treść opublikowana przez gonzalez09
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Nie nic przynajmniej Od kiedy je mam , czyli 3 lata, nie no trochę mnie to gaszenia zaciekawiło bo oprócz tego co wysłałem wcześniej telepnie przy gaszeniu
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
To na 5 zrobiłem żeby było widać na nagraniu, bo czasami się tak robi na 3 oraz4 ,raczej zawsze daje mu trochę w palnik, czyli mówisz że to nie wina wadliwe dwumasy
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
20181219_120527.mp4
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Kolego coś takiego się dzieje jak depne przy 55 na 5, na samym początku to dobrze slychac 20181219_120404.mp4
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
kolego na dniach podjade to zrobic, ale wczesniej nie dawalo mi spokoju wiec zmienilem cale polosie i z jednej i 2 strony, jest lepiej niz przedtem ale dalej czuc telepanie(zobaczymy czy cos wyjdzie na wywazarce) ale jest jeszcze 1 problem jak na 4 przy 60 wcisne pedal w podloge to napier cos jak szlak (dwumas ?? ) oddac spowrotem do tego co robil dwumas ze sprzeglem czy o co to chodzi
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
dziala tak samo jak na tym filmiku co wstawil piotrsob1 , jakies inne pomysly czy trzeba wyciagac dwumas {mozliwe ze wadliwy???}
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
kolego podmienilem klape gaszaca i jest to samo czy to mozliwe ze jest wadliwy dwumas ?? czy szukac dalej czegos innego
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
O te bolce na którą się zakłada całą ramiona
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie mam ramiona normalne , chciałem zmienić u siebie na areo bo na autostradzie moje stawiają opór, ściągnąłem swoje i okazało się ze mam większe śruby niż te areo , da się coś z tym zrobić?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Tak dokładnie, jaki olej proponuje panowie
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
A jeśli jest skrzywiona to co proponujesz, szukać jakiejś innej czy próbować coś robić że swoją?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Panowie mam oznaczenie skrzyni chyba FEC czy to możliwe?? Bo kurze nie znalazłem nikogo O takim oznaczeniu, manual 5 B, gość mi zmienił olej w skrzyni i jest jeszcze gorzej, na zimnym to jest masakra
-
Lampa przód problem film
Nikt nie ma pomysłu co to
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Miało być tutaj Panowie sprawa wygląda tak ,wczoraj zostały wymienione i Z jednej i Z drugiej strony przeguby wewnętrzne ( po raz2 ) jest lepiej do 100 baja . Ale w trasie dzisiaj jechałem 120 i wzwyż i dalej jest telepanie powyżej 140 już dosyć napier.... Może być polosniedowazona ??? I przez to tak bije
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
- [B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
u mnie tak samo pracuje,jak na filmie, jakies inne pomysly czy cos w srodku moze byc uszkodzone- [B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
A jak ja spr ?? To jest to od egr a ?- [B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
A czy podejda przeguby od automatu ? Oryginał rzecz jasna, jeszcze jedno pytanie czy jeśli przy gaszeniu czasem telepanie to jest winna nowej dwumasy czy coś innego np pompki, bo coś jeden swiruje ?? Trochę mnie ziomek wystraszył że to może być ten nowy dwumas- Lampa przód problem film
Nie zwykła h7- Lampa przód problem film
Witam dzisiaj zauważyłem że jak zapale swiatla na zapłonie to koło lampy słychać coś takiego 20181122_151244.mp4- [B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Powiedział że dwumas był zmęczony ale jeszcze by chwile pochodził , to mowisz że raczej mało prawdopodobne żeby polos miała jakiś bicie ?raczej wydzierac przeguby, dzięki za jaka kolwiek radę,- [B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Panowie dwumasa nowa sachsa, telepanie dalej jest teraz doszło albo dopiero zczailem że na zakrętach czy w jedną czy w druga stronę jak przycisne to dosyć telepie, wydzierac całe półosie do spr ?? Jak jadę ze stała prędkością te drgania także występują tylko że słabiej,- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Albo Messenger jak coś to szukaj Robert kracz- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Nie zadzwonię bo nie ma mnie w pl, za jakieś 2 tyg bd to się odezwe- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam jak możesz Dev to podrzuc na priv jaka cena za jarzma i zaciski 320 na 288 - [B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy