Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gonzalez09

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gonzalez09

  1. Nie nic przynajmniej Od kiedy je mam , czyli 3 lata, nie no trochę mnie to gaszenia zaciekawiło bo oprócz tego co wysłałem wcześniej telepnie przy gaszeniu
  2. To na 5 zrobiłem żeby było widać na nagraniu, bo czasami się tak robi na 3 oraz4 ,raczej zawsze daje mu trochę w palnik, czyli mówisz że to nie wina wadliwe dwumasy
  3. 20181219_120527.mp4
  4. Kolego coś takiego się dzieje jak depne przy 55 na 5, na samym początku to dobrze slychac 20181219_120404.mp4
  5. kolego na dniach podjade to zrobic, ale wczesniej nie dawalo mi spokoju wiec zmienilem cale polosie i z jednej i 2 strony, jest lepiej niz przedtem ale dalej czuc telepanie(zobaczymy czy cos wyjdzie na wywazarce) ale jest jeszcze 1 problem jak na 4 przy 60 wcisne pedal w podloge to napier cos jak szlak (dwumas ?? ) oddac spowrotem do tego co robil dwumas ze sprzeglem czy o co to chodzi
  6. dziala tak samo jak na tym filmiku co wstawil piotrsob1 , jakies inne pomysly czy trzeba wyciagac dwumas {mozliwe ze wadliwy???}
  7. kolego podmienilem klape gaszaca i jest to samo czy to mozliwe ze jest wadliwy dwumas ?? czy szukac dalej czegos innego
  8. O te bolce na którą się zakłada całą ramiona
  9. Panowie mam ramiona normalne , chciałem zmienić u siebie na areo bo na autostradzie moje stawiają opór, ściągnąłem swoje i okazało się ze mam większe śruby niż te areo , da się coś z tym zrobić?
  10. Tak dokładnie, jaki olej proponuje panowie
  11. A jeśli jest skrzywiona to co proponujesz, szukać jakiejś innej czy próbować coś robić że swoją?
  12. Panowie mam oznaczenie skrzyni chyba FEC czy to możliwe?? Bo kurze nie znalazłem nikogo O takim oznaczeniu, manual 5 B, gość mi zmienił olej w skrzyni i jest jeszcze gorzej, na zimnym to jest masakra
  13. Nikt nie ma pomysłu co to
  14. Miało być tutaj Panowie sprawa wygląda tak ,wczoraj zostały wymienione i Z jednej i Z drugiej strony przeguby wewnętrzne ( po raz2 ) jest lepiej do 100 baja . Ale w trasie dzisiaj jechałem 120 i wzwyż i dalej jest telepanie powyżej 140 już dosyć napier.... Może być polosniedowazona ??? I przez to tak bije
  15. u mnie tak samo pracuje,jak na filmie, jakies inne pomysly czy cos w srodku moze byc uszkodzone
  16. A jak ja spr ?? To jest to od egr a ?
  17. A czy podejda przeguby od automatu ? Oryginał rzecz jasna, jeszcze jedno pytanie czy jeśli przy gaszeniu czasem telepanie to jest winna nowej dwumasy czy coś innego np pompki, bo coś jeden swiruje ?? Trochę mnie ziomek wystraszył że to może być ten nowy dwumas
  18. Nie zwykła h7
  19. Witam dzisiaj zauważyłem że jak zapale swiatla na zapłonie to koło lampy słychać coś takiego 20181122_151244.mp4
  20. Powiedział że dwumas był zmęczony ale jeszcze by chwile pochodził , to mowisz że raczej mało prawdopodobne żeby polos miała jakiś bicie ?raczej wydzierac przeguby, dzięki za jaka kolwiek radę,
  21. Panowie dwumasa nowa sachsa, telepanie dalej jest teraz doszło albo dopiero zczailem że na zakrętach czy w jedną czy w druga stronę jak przycisne to dosyć telepie, wydzierac całe półosie do spr ?? Jak jadę ze stała prędkością te drgania także występują tylko że słabiej,
  22. Albo Messenger jak coś to szukaj Robert kracz
  23. Nie zadzwonię bo nie ma mnie w pl, za jakieś 2 tyg bd to się odezwe
  24. Witam jak możesz Dev to podrzuc na priv jaka cena za jarzma i zaciski 320 na 288

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.