Treść opublikowana przez gonzalez09
-
Klapa tył nie otwiera się. Co wymienić?
Pany nie bd wstawial nowego temu wiec sie podepne tutaj, nie moge otworzyc klapy (sedan), tzn z kluczyka nie otwierala sie odkad mam audiczke (2,5 roku) przycisk na klapie dzialal niestety od wczoraj odmowil posluszenstwa , z pilota sie otwiera za kazdym razem co musze wymienic ?? poddajcie jakies pomysly czy ta cala listwe wymieniac czy co
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Panowie nie chce tutaj nikomu narzucac swojego zdania ale zregenerowalem turbine i zaraz po zalozeniu byl ten sam dzwiek wiec nie wiem o co kaman. Auto przejechalo ok 20 tys i nic sie nie dzieje narazie a dalej slychac ten dzwiek, nie wiem dlaczego tak ale regeneracja turbo nic nie dala, jesli ktos rozwiaze zagadke to bylbym wdzieczny za info
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Kolego ten jeden co zmienialem to byl chyba skf czy cos takiego nie pamietam musial bym sie mechanika zapytac, a 2 nie zmieniany i ten wlasnie ma delikatny luz, zauwazylem jeszcze ze chyba cos maglownica przepusza mialo by to cos wspolnego z telepaniem ?
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Pany poduszki wymienione (ori) auto bylo na zbieznosci ziomek ustawil ale nie bylo tragedii, niestety problem dalej jest:( spr ten nie wymieniony przegub srodkowy i jest na nim delikatny luz, czy to moglo by byc to czy szukac czegos dalej, juz mi rece opadaja
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Aha no jesli tak mowisz to moze i dosc ze sprawdze ta zbieznosc ale to jak wroce z urlopu, odp czy pomoglo
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Kolego opony sa nowe z alu co mialem na letnich
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Kolego ale az tak by telepalo z geometri ? Nie sciaga ani nie tnie opon
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Aaha no ok najwyzej jeszcze spr ten 2 przegub moze i dosc ze pomoze
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Witam wszystkich szukalem podobnego watku ale niestety nie znaalazlem mianowicie jadac samochodwm nie wazne czy 50 czy 80 czy 140 przy jednostajnej jezdzie drzy cala buda, jesli przycisne troche to ustaje ale gdy jade ze stala predkoscia cale auto drzy, opony nowe, w zawieszeniu wszystko ok jeden przegub srodkowy byl zmieniony 2 byl ok, mam jechac wymienic poduszki pod silnikiem czy to moze byc przez te poduszki ? Prosze o pomoc bo mnie krew zaleje
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Kolego spr te bezpieczniki i wszystko ok niestety musze znalezc kogos kto mi to ogarnie ktos moze pomoze okolice rzeszowa
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Aha czyli musze sciagnac ta pokrywe pod kierownica czy tutaj z boku
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Kolego patrzec w te bezpieczniki co sa kolo kierownicy ?? Czy gdzie ?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Jest moze jakis magik z komp ktory by mi to ogarnal okolice rzeszowa ?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
tylko ze ja kolego nie mam waga i nie mam zielonego pojecia jak to spr, a druga sprawa to raczej nikt nie dokladal bo sa i skladane lusterka i wszystkie 4 el szyby i te swiatelka w dzwiach i czerwone i biale , wszystkie kable w ori bo spr nic nie ciete i nie lutowane
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Kolego ja to wszystko mam prad dochodzi lampki kable wszystko jest tylko nie swieci, koles mi mowil ze to jest wina modulu komfortu
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam mam problem poniewaz kupilem auto i nie dziala podswietlenie nog znajomy mowil ze moge miec zly MK, szukam jakiegos magika okolice rzeszowa ktory by mi pomogl ogarnac temat tzn dobrac modul i zakodowac wszystko tak jak nalezy
-
roznica w lampach
witam mam pytanie a mianowicie czym sie rozni lampa ksenon z mala soczewka a czym taka sama lampa z duza soczewka ?? a drugie pytanie to co potrzebuje do podlaczenia ksenonu (jak narazie mam zwykle lampy) jakies przejsciowki albo cos??? wg jest mozliwosc zalozenia nawet bixenonu ???
-
uszczeka bagaznika a4 b6 sedan(do zamkniecia)
Witam poszukuje uszczelki bagaznika sedan a 4 b6 w bardzo dobrym stanie,sory nie ta podstrona
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Witam prawdopodobnie siada u mnie pompa, szukac jakiejs oryginalnej uzywki czy sa jakies w miare dobre zamienniki ? Co polecacie ?
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
A czy jak bd jezdzil jeszcze przez miesiac na takich przegubach to nic sie nie stanie z polosiami ? Jak poznam jesli sie juz nie bd nadawaly do ponownego zalozenia
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
A kolego wymieniales cale poloski czy same przeguby ? Bo ja jeszcze tego nie rozbieralem dopiero jaak wroce do pl to sie za to zabiore
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego a dla mojego awx 1.9 130 z przebiegiem 290 tys jaki bys polecil, bo tutaj widzialem ze polecaja tez ten wolverin czy cos takiego
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Noi wlasnie dlatego chce bardzo podziekowac za podpowiedzi, jak by nie to to bym zabulil za dwumase a telepanie by nie ustalo, pseudo mechanicy kur....
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Na podnosniku, ale wczoraj bylem u xbajomego mechanika przejechal sie i odraxu powiedzial ze luz jest na przegubach srodkowych i dlatego tak telepie, a inni juz chcieli mi kur dwumase wydzierac
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pomoze czy nie ale widze ze ten co leje to calkiem inaczej auto chodzi, a dodam jeszcze ze auto ma 290 tys, turbina byla regenerowana wiec nie wiem o co kaman