Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gonzalez09

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gonzalez09

  1. Pany nie bd wstawial nowego temu wiec sie podepne tutaj, nie moge otworzyc klapy (sedan), tzn z kluczyka nie otwierala sie odkad mam audiczke (2,5 roku) przycisk na klapie dzialal niestety od wczoraj odmowil posluszenstwa , z pilota sie otwiera za kazdym razem co musze wymienic ?? poddajcie jakies pomysly czy ta cala listwe wymieniac czy co
  2. Panowie nie chce tutaj nikomu narzucac swojego zdania ale zregenerowalem turbine i zaraz po zalozeniu byl ten sam dzwiek wiec nie wiem o co kaman. Auto przejechalo ok 20 tys i nic sie nie dzieje narazie a dalej slychac ten dzwiek, nie wiem dlaczego tak ale regeneracja turbo nic nie dala, jesli ktos rozwiaze zagadke to bylbym wdzieczny za info
  3. Kolego ten jeden co zmienialem to byl chyba skf czy cos takiego nie pamietam musial bym sie mechanika zapytac, a 2 nie zmieniany i ten wlasnie ma delikatny luz, zauwazylem jeszcze ze chyba cos maglownica przepusza mialo by to cos wspolnego z telepaniem ?
  4. Pany poduszki wymienione (ori) auto bylo na zbieznosci ziomek ustawil ale nie bylo tragedii, niestety problem dalej jest:( spr ten nie wymieniony przegub srodkowy i jest na nim delikatny luz, czy to moglo by byc to czy szukac czegos dalej, juz mi rece opadaja
  5. Aha no jesli tak mowisz to moze i dosc ze sprawdze ta zbieznosc ale to jak wroce z urlopu, odp czy pomoglo
  6. Kolego opony sa nowe z alu co mialem na letnich
  7. Kolego ale az tak by telepalo z geometri ? Nie sciaga ani nie tnie opon
  8. Aaha no ok najwyzej jeszcze spr ten 2 przegub moze i dosc ze pomoze
  9. Witam wszystkich szukalem podobnego watku ale niestety nie znaalazlem mianowicie jadac samochodwm nie wazne czy 50 czy 80 czy 140 przy jednostajnej jezdzie drzy cala buda, jesli przycisne troche to ustaje ale gdy jade ze stala predkoscia cale auto drzy, opony nowe, w zawieszeniu wszystko ok jeden przegub srodkowy byl zmieniony 2 byl ok, mam jechac wymienic poduszki pod silnikiem czy to moze byc przez te poduszki ? Prosze o pomoc bo mnie krew zaleje
  10. Kolego spr te bezpieczniki i wszystko ok niestety musze znalezc kogos kto mi to ogarnie ktos moze pomoze okolice rzeszowa
  11. Aha czyli musze sciagnac ta pokrywe pod kierownica czy tutaj z boku
  12. Kolego patrzec w te bezpieczniki co sa kolo kierownicy ?? Czy gdzie ?
  13. Jest moze jakis magik z komp ktory by mi to ogarnal okolice rzeszowa ?
  14. tylko ze ja kolego nie mam waga i nie mam zielonego pojecia jak to spr, a druga sprawa to raczej nikt nie dokladal bo sa i skladane lusterka i wszystkie 4 el szyby i te swiatelka w dzwiach i czerwone i biale , wszystkie kable w ori bo spr nic nie ciete i nie lutowane
  15. Kolego ja to wszystko mam prad dochodzi lampki kable wszystko jest tylko nie swieci, koles mi mowil ze to jest wina modulu komfortu
  16. Witam mam problem poniewaz kupilem auto i nie dziala podswietlenie nog znajomy mowil ze moge miec zly MK, szukam jakiegos magika okolice rzeszowa ktory by mi pomogl ogarnac temat tzn dobrac modul i zakodowac wszystko tak jak nalezy
  17. gonzalez09 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam mam pytanie a mianowicie czym sie rozni lampa ksenon z mala soczewka a czym taka sama lampa z duza soczewka ?? a drugie pytanie to co potrzebuje do podlaczenia ksenonu (jak narazie mam zwykle lampy) jakies przejsciowki albo cos??? wg jest mozliwosc zalozenia nawet bixenonu ???
  18. Witam poszukuje uszczelki bagaznika sedan a 4 b6 w bardzo dobrym stanie,sory nie ta podstrona
  19. Witam prawdopodobnie siada u mnie pompa, szukac jakiejs oryginalnej uzywki czy sa jakies w miare dobre zamienniki ? Co polecacie ?
  20. A czy jak bd jezdzil jeszcze przez miesiac na takich przegubach to nic sie nie stanie z polosiami ? Jak poznam jesli sie juz nie bd nadawaly do ponownego zalozenia
  21. A kolego wymieniales cale poloski czy same przeguby ? Bo ja jeszcze tego nie rozbieralem dopiero jaak wroce do pl to sie za to zabiore
  22. Kolego a dla mojego awx 1.9 130 z przebiegiem 290 tys jaki bys polecil, bo tutaj widzialem ze polecaja tez ten wolverin czy cos takiego
  23. Noi wlasnie dlatego chce bardzo podziekowac za podpowiedzi, jak by nie to to bym zabulil za dwumase a telepanie by nie ustalo, pseudo mechanicy kur....
  24. Na podnosniku, ale wczoraj bylem u xbajomego mechanika przejechal sie i odraxu powiedzial ze luz jest na przegubach srodkowych i dlatego tak telepie, a inni juz chcieli mi kur dwumase wydzierac
  25. Pomoze czy nie ale widze ze ten co leje to calkiem inaczej auto chodzi, a dodam jeszcze ze auto ma 290 tys, turbina byla regenerowana wiec nie wiem o co kaman

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.