Treść opublikowana przez gonzalez09
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam , przeczytalem pare nascie stron i nie wiem juz sam jaki zalac, jezdze audiczka 1.9 130 awx i ostatnio zalewalem castrola edge 5w 40 , jakos inaczej silnik pracuje i cos po turbinie slychac jakies chrobotanie , wczesniej teho nie bylo, moze powiedziec na co najlepiej wymienic ?
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Wszedl gosciu pod auto i nie wiem czy rekami spr czy jak, ale mowil ze przeguby dobre, niestety nie znam sie za bardzo wiec nie moglem go spr
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Spr przeguby nie maja luzow, znajomy mowil ze to tez moze byc wina pompowtryskow, to juz kurde nie wiem co robic, moze ktos podpowiedziec cos
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Witam mam problem takiego typu ze przy dodawaniu gazu prawie na kazdym biegu zaczyna telepac buda , przewaznie okolo 2-3 tys obrotow na kazdym biegu, najbardziej czuc to na 5 kolo 100 km na godz, po odpuszczeniu gazu ustaje, mechanik powiedzial ze to dwumas moze miec racje ????
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
rafal_sz85 toja powiem swoje odczucia, ok pol roku temu zmienilem egr na ten wahlera i jestem mega zadowolony zadnych wyciekow ani sie nie poci ani nic, przejechalem juz ponad 16 tys w tym szwajcarie tam i z powrotem i nic zadnego pocenia takze nie wiem jak u tych co zaslepiaja ale ja nie zaluje ze wydalem te 350 zl pozdrawiam
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
panowie nie dalo mi to spokoju przed wyjazdem i wydzieralem turbo, regenerowali mi goscie naprawde konkretni , w pracy turbiny nic sie nie zmienilo dalej chrobocze ale tak jak by sie zrobil bardziej zrywny, ale moze to akurat mi sie wydaje,
-
wyciszenie
podrzucisz jakas stronke gdzie bym mogl zamowic to ?? jak myslisz jak to kasowo wyjdzie ??
-
wyciszenie
ile potrzebowales na wygluszenie bagaznika i nadkoli, oraz jak myslisz ile pójdzie tej maty na wygluszenie dzwi
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
no wlasnie ze nie pusci ani pol dymka ciagnie normalnie. sciagnalem weza z interkulera i cos tam wycieklo ok kieliszka 0.25, jedyne co sie dzieje to to chrobotanie myslisz ze objedzie 3000 km ??
-
Płyn wspomagania
panowie podlacze sie pod temat bo szukam i szukam i nikt nie moze podpowiedziec, mam zielony korek na korku pisze mineral, z tego co czytalem na forum to w aso juz nie maja takiego plynu tylko syntetyk. nie chce zalac byle czym a pasuje zmienic bo szlak wie kiedy byl zmieniany, wiec pytam kogos ogarnietego w temacie, dodam tylko ze magiel nie byl regenerowany(odpukac na szczescie narazie nie trzeba tego robic)
-
Wymiana oleju w ukladzie kierowniczym
???????????????
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
odgrzeje jeszcze raz tego kotleta, panowie pomoze ktos czy to zostawic czy wydzierac turbo??? mam wyjazd w trase i troche stresa mam zeby sie cos nie podzialo, podpowie ktos cos ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
koledzy zalalem do mojej audicy castrol edge 5 W30, przeszedlem z mobila, czy olej ma jakies znaczenie bo tak jak by mi zaczela turbina chrobotac
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Nikt nie pomoze ?? Ogarnac temat
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Kolego tez mam luzna ta rure i tez sie poci ale narazie nic z tym nie robilem
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Panowie ale u mnie tego jeszcze miesiac temu nie bylo slychac napewno, bo jestem troche uczulony na takie dziwne dzwieki wiec napewno bym slyszal, auto mam poltora roku i dopiero kolo miesiaca temu zaczelo sie to chrobotanie
-
Wymiana oleju w ukladzie kierowniczym
Panowie mam nie regenerowany magiel, a wymienic chce bo przypuszczam ze jest tam od nowosi samochodu, korek zielony i pisze na nim mineral, czytalem pare watkow i z tego co goscie pisali to juz nie maja w aso minerala tylko syntetyk
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
nie no nie wpada w zaden tryb awaryjny ani nic takiego sie nie dzieje, najbardziej martwie sie o ta turbine,koledzy pisalai ze ten gosciu jest naprawde konkret, przejechalem tym autem juz ponad 32000 km i nic (odpukac ) sie nie dzialo ale 1600 km na strzal to tez jest co innego,
-
wyciszenie
uniqque dzieki kolego za odpowiedz:) a podpowiedzial bys jeszcze jakimi matami by to wygluszyc ???
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
aha takie buty. Kurde moj mechanik mowil ze jak nie ma luzow i normalnie ciagnie to zebym sobie glowy nie zawracal chyba ze mam za duzo kasy, ale najgorsze jest to ze bd jechal audiczka do szwajcarii wiec troche mam obawy, a czy jak pojade na spr komputerem do goscia z jasla podobno prze typ, mowil ze spr wszystko, wyjdzie cos na tym sprawdzeniu ??? co i jak z turbina ??
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Czyli jak mam zielony korek to zalac ori i nic sie nie powinno dziac ??? przeczytalem caly ten temat i juz nie wiem kogo posluchac,
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
MemberA4 to wydzierales turbine?? sam to robiles ??
- wyciszenie
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
i co panowie doszedl ktos konca z tym chrobotaniem?? nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale u mnie zaczelo chrobotac od kiedy olej zmienilem tak mi sie wydaje. mialem zalany mobil 5-30 a teraz zalalem castrol edge tez 5-30, a jesli mam zrobic turbo i po 500 km ma byc to samo to sie raczej mija z celem
-
wyciszenie
nikt nic nie probowal w tym temacie????