Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gonzalez09

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gonzalez09

  1. Witam czy może ktoś się z was orientuje czy mogę przełożyć bez problemu ta dolna dokładkę zderzaka z sedana do avanta ?? Będzie to pasowało ? Chodzi mi o ta cześć zaznaczona na zdjęciu
  2. Może ktoś odpowiedzieć??
  3. Moerzyl3m poziomica tak jak kol wyżej pisał i wyszło mi na przód 2 cm a tył 3 cm , jest możliwa aż taka różnica?
  4. A z tym chrobotaniem ktoś to rozwiązał? Jeżdżę z tym już 2 lata i nic się nie dzieje ale jestem ciekaw co to jest
  5. Pany czy to prawda że jeśli mam quattro to muszę i z przodu i z tylu zalozyc dystanse takiej samej grubości?
  6. No I jak się sprawują? I jaka cena ? Oraz w miare wykonanie ?
  7. No to dzięki pany za wszystkie podpowiedzi , w sobote zobaczę jak to się u mnie ma , więc albo Dystom albo rrcustom
  8. Szczerze to nie wiem jakie mam zawieszenie tzn jest oryginał, 1.9 quattro, nie wiem jakie tam moze byc, co do 3fektu, to chciałbym żeby się koła zrownaly sie z nadwoziem , bo niestety teraz są schowane i śmiesznie to trochę wyglada
  9. Siemanko chciałbym zarzucić jakiś dystans mam felgi 17 z et 41 , pomorze ktoś dobrać dystanse że srubami na przód i tyl ? Żeby to nie bilo i żeby to miało ręce i nogi
  10. Dzięki za wszystkie porady, adaptacja się udała wszystko działa jak złoto:) dzięki wielkie
  11. Nie przeprowadze adaptacji bo nie mogę tego błędu skaowac
  12. A ten 1 ?? Już drugi raz podmienilem ten O nr V 159 i nic
  13. Witam odczytałem takie błędy na początku był tylko ten 1 , teraz po po zmianie tego małego czarnego silniczka pojawił się 2 O co kaman, podpowie ktoś?
  14. Witam nie będę zakładał nowego tematu, mam problem z ogrzewaniem z jednej strony wieje zimnym powietrzem, po podłączeniu kompa jest 3 bledy ktoś to kojarzy ? Podsylam foto, dodam że po zgaszeniu auta słychać coś tam za schowkiem
  15. Wg żadnej reakcji nie bylo przed zmianą baterii, nic tylko odpala samochód , bagażnika z pilota też nie otworzę nic po prostu, próbowałem zaadaptować pilot ale żadnej reakcji
  16. Witam ostatnio podchodzę do samochodu otworzył się normalnie po powrocie że sklepu zamknąłem samochód i juz się nie otworzy, nie ma żadnej reakcji na pilot (zmieniłem po całej akcji baterię nic to nie dalo) normalnie samochód pali z tego klucza, moje pytanie brzmi co się mogło spier, ? Pilot do kosza ? Modul komfortu ? Jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę was O rade, pozdrawiam
  17. Kolego zgasilem przy 140 i nie było drgań więc pewnie wina leży pewnie wtych pompkach Ale już sam nie wiem
  18. Dodam że jak przy 140 wybije luz to czuć te drgania może troszkę słabiej, nic nikomu do głowy nie przychodzi ?
  19. Nikt nie ma żadnego pomysłu?
  20. No wlasnie nie mam kabla Ale gość mi coś takiego napisał,(sprawdzałem to podczas jazdy ale to nie jest problem powietrza a paliwa, problem jest ewidentnie ze strony paliwa czy li grupa 4 (początek wtrysku, czas wtrysku, synchronizacja),nie ma mozliwości ze brak lub nadmiar powietrza generował Ci wibracie ,jak turbo trzyma ciśnienie zwąłszcza przy stałej prędkości, przepływomierz mierzy powietrze proporcjonalnie do doładowania i wzrostu obrotó no to nei ma opcji zeby w tych grupach cośzobaczyć) taka sytuacja
  21. A z tego coś Ci przychodzi do głowy , z tymi drgawkami?
  22. Witam ponownie Panowie sprawa wygląda następująco, zmienił mi gość uszczelnienia na PD ,zrobiliśmy logi i wyszło coś takiego http://vaglogi.pl/log-004_023_2zZiQo.html http://vaglogi.pl/log-013_023_MZ9z1sS.html http://vaglogi.pl/log-013_023_26A2g.html mógłby ktoś to obczaic? Wczoraj wracałem z Bydgoszczy i praktycznie przez całą autostradę to przy 140 tak było na przemian z 5 sek spokój powoli się zaczynało telepanie i po 8 , 9 sęk przestawalo, miał ktoś podobny problem
  23. Panowie mial ktos do czynienia z takim olejem ?? zdj pogladowe chodzi mi o 5w 40
  24. Aaaa a to już wszystko jasne dzieki
  25. Kolego patrzyłem tam na dole to niby wszystko dokrecone, poduszki ori w marcu wymieniane, muszę podjechać do jakiegoś innego typa zeby mi podłączył kapa , może znacie kogoś z forum okolice Rzeszowa, pod pokrywę nawet nie zagladłem bo się za bardzo na tym nie znam, jeśli by ktoś był ogarnięty z rz i byłby chętny popatrzeć na te konektory i co i jak zobaczyć pod pokrywę to był bym wdzieczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.