Treść opublikowana przez gonzalez09
-
Dokładkę zderzaka z sedana do avanta
Witam czy może ktoś się z was orientuje czy mogę przełożyć bez problemu ta dolna dokładkę zderzaka z sedana do avanta ?? Będzie to pasowało ? Chodzi mi o ta cześć zaznaczona na zdjęciu
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Może ktoś odpowiedzieć??
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Moerzyl3m poziomica tak jak kol wyżej pisał i wyszło mi na przód 2 cm a tył 3 cm , jest możliwa aż taka różnica?
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
A z tym chrobotaniem ktoś to rozwiązał? Jeżdżę z tym już 2 lata i nic się nie dzieje ale jestem ciekaw co to jest
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Pany czy to prawda że jeśli mam quattro to muszę i z przodu i z tylu zalozyc dystanse takiej samej grubości?
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
No I jak się sprawują? I jaka cena ? Oraz w miare wykonanie ?
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
No to dzięki pany za wszystkie podpowiedzi , w sobote zobaczę jak to się u mnie ma , więc albo Dystom albo rrcustom
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Szczerze to nie wiem jakie mam zawieszenie tzn jest oryginał, 1.9 quattro, nie wiem jakie tam moze byc, co do 3fektu, to chciałbym żeby się koła zrownaly sie z nadwoziem , bo niestety teraz są schowane i śmiesznie to trochę wyglada
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Siemanko chciałbym zarzucić jakiś dystans mam felgi 17 z et 41 , pomorze ktoś dobrać dystanse że srubami na przód i tyl ? Żeby to nie bilo i żeby to miało ręce i nogi
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Dzięki za wszystkie porady, adaptacja się udała wszystko działa jak złoto:) dzięki wielkie
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Nie przeprowadze adaptacji bo nie mogę tego błędu skaowac
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Witam odczytałem takie błędy na początku był tylko ten 1 , teraz po po zmianie tego małego czarnego silniczka pojawił się 2 O co kaman, podpowie ktoś?
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Witam nie będę zakładał nowego tematu, mam problem z ogrzewaniem z jednej strony wieje zimnym powietrzem, po podłączeniu kompa jest 3 bledy ktoś to kojarzy ? Podsylam foto, dodam że po zgaszeniu auta słychać coś tam za schowkiem
-
Problem z centralnym zamkiem
Wg żadnej reakcji nie bylo przed zmianą baterii, nic tylko odpala samochód , bagażnika z pilota też nie otworzę nic po prostu, próbowałem zaadaptować pilot ale żadnej reakcji
-
Problem z centralnym zamkiem
Witam ostatnio podchodzę do samochodu otworzył się normalnie po powrocie że sklepu zamknąłem samochód i juz się nie otworzy, nie ma żadnej reakcji na pilot (zmieniłem po całej akcji baterię nic to nie dalo) normalnie samochód pali z tego klucza, moje pytanie brzmi co się mogło spier, ? Pilot do kosza ? Modul komfortu ? Jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę was O rade, pozdrawiam
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Kolego zgasilem przy 140 i nie było drgań więc pewnie wina leży pewnie wtych pompkach Ale już sam nie wiem
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Dodam że jak przy 140 wybije luz to czuć te drgania może troszkę słabiej, nic nikomu do głowy nie przychodzi ?
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Nikt nie ma żadnego pomysłu?
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
No wlasnie nie mam kabla Ale gość mi coś takiego napisał,(sprawdzałem to podczas jazdy ale to nie jest problem powietrza a paliwa, problem jest ewidentnie ze strony paliwa czy li grupa 4 (początek wtrysku, czas wtrysku, synchronizacja),nie ma mozliwości ze brak lub nadmiar powietrza generował Ci wibracie ,jak turbo trzyma ciśnienie zwąłszcza przy stałej prędkości, przepływomierz mierzy powietrze proporcjonalnie do doładowania i wzrostu obrotó no to nei ma opcji zeby w tych grupach cośzobaczyć) taka sytuacja
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
A z tego coś Ci przychodzi do głowy , z tymi drgawkami?
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Witam ponownie Panowie sprawa wygląda następująco, zmienił mi gość uszczelnienia na PD ,zrobiliśmy logi i wyszło coś takiego http://vaglogi.pl/log-004_023_2zZiQo.html http://vaglogi.pl/log-013_023_MZ9z1sS.html http://vaglogi.pl/log-013_023_26A2g.html mógłby ktoś to obczaic? Wczoraj wracałem z Bydgoszczy i praktycznie przez całą autostradę to przy 140 tak było na przemian z 5 sek spokój powoli się zaczynało telepanie i po 8 , 9 sęk przestawalo, miał ktoś podobny problem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Aaaa a to już wszystko jasne dzieki
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Kolego patrzyłem tam na dole to niby wszystko dokrecone, poduszki ori w marcu wymieniane, muszę podjechać do jakiegoś innego typa zeby mi podłączył kapa , może znacie kogoś z forum okolice Rzeszowa, pod pokrywę nawet nie zagladłem bo się za bardzo na tym nie znam, jeśli by ktoś był ogarnięty z rz i byłby chętny popatrzeć na te konektory i co i jak zobaczyć pod pokrywę to był bym wdzieczny