Treść opublikowana przez gonzalez09
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
panowie mam zamiar zmienic ten plyn bo przypuszczam ze od nowosci nikt sie tego nie podjal, czytalem i sa zdania podzielone wiec krótka pilka ile plynu potrzebuje i jaki konkretnie mam zakupic ????
-
Wizytownik- zasada działania
Panowie moj wizytownik sie zacina trzeba go wydzierac i przesmarowac ??
-
Wymiana podsufitki Sedan
wymienialem u siebie w sedanie i wychodzi bez problemu przez przednie dzwi, a madry mechanik mi doradzil zebym szybe wycinal( szkoda slow) dobrze ze go nie posluchalem
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
czy da rade wymontowac boczek bez polamania tych spinek??
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
jak sciagnales ta opaske metalowa pod spodem ??? trzeba ja przeciac ??
-
Jak wyciągnąć przyciski ESP PDC KUBEK
w poprzedniej mialem to samo widocznie ten typ tak ma
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Panowie ja mam pytanie z innej beczki mam cale to oswietlenie ale odkad kupilem samochd wg to nie swieci,patrzylem po bezpiecznikach niestety nic ta nie znalazlem jaka moze byc przyczyna tego ze to nie swieci????
-
Nie działa oświetlenie po otwarci drzwi tył
panowie mam ten sam problem ,raz mi swieci swiatlo od dzwi raz nie, tak samo jak raz pokazuje ze widzi dzwi na fisie a raz sa otwarte i ich nie widzi
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
nastek79 oddawales cale lampy czy tylko odblysniki?? Zawartość dodana 1 minute later a i zapomnialem jaka cena ?? bo mi nie moze tego linku zaladowac
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
dzieki koledzy za wszystkie informacje ktore mi udzieliliscie pozdrawiam
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
aha czyli wymienic EGR na ten wahlera i reszte miec gdzies troszka cieknie to cieknie widocznie ten typ tak ma glownie chodzilo mi o ten EGR bo pod nim jest tak obzygane ze szkoda gadac
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
to mnie nie pocieszyles a co z ta odma ?? da sie cos z tym zrobic zeby tak nie lalo czy aaa, a tak wg co to jest to OCT ??
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
kamil-vag i co wywnioskowales z tych zdj???
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
aha ok juz widzialem zmiany:) a to bd mial wsszystkie uszczelki przy tym EGRze czy cos bd musial dokupic osobno?? a co do tego IC to jak sie wyleje duzo to zle ??? co do tych spraw jestem swieżak wiec dlatego pytam panowie a jeszcze mam takie pytanie czy mozna jakos spr turbine czy trzeba ja regenerowac ?? bo jesli puszcza ten olej na EGR to wymiana EGRa nic nie da jesli ktos cos moze to prosze o pomoc- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
AVB to to samo co AWX wiem ze nr EGR ori to jest 038131501AL , IC to znaczy intercooler ??martwic sie jak sie wyleje duzo ?? ciezko go wydrzec??- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
numer silnika to AWX , olej cos tam bierze bo od wymiany do wymiany cos tam dolewam ale czy to jest setka czy pol litry to nie wiem, czyli co pasowalo by wydzierac turbine??- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
a jak za duzo oleju w dolocie to co zrobic ?? gdzie mam patrzec ile tego oleju ?? wg jakis mechanik mi mowil ze turbo do roboty jak mi tak leje z egra, gdzie moge te uszczelki kupic??? I ile trzeba dac mniej wiecej na ten EGR Wahlera ???- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam na poczatku chcialem powiedziec ze wiem widzialem oraz czytalem mase watkow na forum o ege-rze ale niestety nigdzie nie znalazlem konkretnej odp. Mianowicie jestem posiadaczem audiczki od 1,5 roku, pol roku temu wymienilem egr na jakis niby niemiecki jest jakies logo SKV, na poczatku tego roku zaczal lac tak jak moj stary oryginalny EGR, sciagnalem wyczyscilem tydz spokoju ale nadal leje ze wszystkich miejsc z tych dziurek pod grzybkiem oraz tam gdzie sie laczy z kolektorem. Moje pytanie jest takie jest sens kupowac nastepny EGR czy zaslepiac stary bo juz mam dosc patrzenia na obrzygane pol silnika. Prosze o konkretne info, a jesli zaslepic to moze macie kogos komu mozna wyslac ten EGR- drgania kierownica POMOCY
nikt nie ma zadnego pomyslu o to moze byc ?????????- drgania kierownica POMOCY
Witam wszystkich mam problem z ktorym zaden mechanik niestety nie moze sobie poradzic otoz odpalajac samochod rano przy 0 temperaturze ( jak jest na plusie to jest to samo) bardzo mi drzy kierownica nie mam pomyslu co to moze byc. Mam nagrane poranne odpalanie ale niestety nie wiem jak podpiac do tego tematu wreszcie ogarnalem jak filmik wrzucic. cos takiego mi sie dzieje macie jakies pomysly ???? http://patrz.pl/film,vid_20161214_070745-mp4,152058.html- Problem z recznym prawie go nie ma
witam mam problem z recznym, wymienilem 1 linke bo byla zapieczona , ale po jej zalozeniu praktycznie nie ma recznego, zacisk odbija wiec tu moje pytanie. czy musze wymienic 2 linke czy cos z tym samoregulatorem jest nie tak ???- Regulacja ręcznego
podepne sie pod temat ; wymienilem linke hamulcowa myslalem ze sama sie wyreguluje ale niestety recznego prawie nie ma , czy musze wymienic tez 2 linke czy szukac innej przyczyny??? zaciski odbijaja takze nie wiem o co chodzi.jesli ktos moze to rosze o pomoc - [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy