Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL TDI PD] EGR zakup - pytanie jakiej firmy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, chcę u siebie w aucie wymienić EGR i teraz jest pytanie, czy kupić zamiennik za cenę 180zł firmy GETZ czy iść oryginał i zakupić Wahler za 360zł?

Może ktoś z Was ma doświadczenie z tego typu zamiennikami i poleci coś innego ?

p.s.

na zamiennik jest roczna gwarancja a na oryginał 2 lata

Dzięki za info, pozdrawiam.

Opublikowano

Co do produktów GETZ wtedy typowa kiepska chińska jakość to moja przygoda z nimi zakończyła się na przepływce i pompie paliwa w 2016 roku i wtedy powiedziałem sobie nigdy więcej ich produktów.

EGR nie widziałem ale mając produkt w reku można wstępnie ocenić jakość.

Generalnie byłbym ostrożny i dokładnie sprawdził warunki gwarancji.

Jak dla siebie na dłuższy czas i aby nie mieć problemów to raczej coś renomowanego a patrzyłeś czy Pierburg nie ma w ofercie.

 

Opublikowano

kolego ja kupilem wahlera juz ponad rok temu i czysciutko kolo EGR-a  a zrobilem juz na nim ok 30 tys , moge polecic Ci spokojnie ten EGR chyba ze szukasz czegos w mniejszym przedziale cenowym. Wczesniej kupilem jakis zamiennik i byl na rocznej gwarancji po 3 miesiacach zaczal lac bardziej niz ori, odeslalem na gwarancje ale odeslali mi z papierkiem ze wszystko jest sprawne, zalozylem jeszcze raz i dalej lalo z niego. Wiec lepiej sie dobrze zastanow zeby 2 razy kasy nie pchac pozdrawiam

Opublikowano

Pierburg. Fakt, że trzeba wydać około 500zl ale warto, wytrzyma bardzo długo.

Opublikowano
  • Autor

Ok Panowie, dzięki za info. Jutro jade i kupuje Wahlera hmm cena jakies 360zl i dwa lata gwarancji, dzięki za info, pozdrawiam :)

 

PS

Tak na marginesie zastanawiam się nad tym czy dałoby się zregenerować ten mój EGR ?

Edytowane przez dobry_k

Opublikowano

Co Ci się z nim dzieje ? Jak cieknie z ośki klapay gaszącej to jest to do zrobienia - sam tak wyeliminowałem wyciek z mojego. Jak z dziurek odpowietrzenia membrany EGR-a - temat do zrobienia, ale trzeba trochę się z tym pobawić... 

@luki19862121 a Ty nie kupowałeś czasem z SKV EGR-a ? Jakoś w miarę tanie one są... 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Kupowałem Wahlera z forum :) od wymiany jeszcze nie zaglądałem, ale chyba jest git. 

Opublikowano

Witam od 3 lat posiadam egr Wahlera i jak narazie zero wyciekow ;)

Opublikowano
10 minut temu, hidden22 napisał:

Witam od 3 lat posiadam egr Wahlera i jak narazie zero wyciekow ;)

wahler jest OK

Opublikowano

Wahler to przecież to samo co szło na pierwszy montaż, więc te 200-250 tys bez wycieków powinien polatać. Chociaż i tak myślę, że większość EGR jest ubijana przez olej w dolocie i druga opcja czyszczenie ostrą chemią... rozbierałem ten EGR i powiem Wam, że te oringi, szczególnie krawędzie uszczelniające - zamiast gumowatych robią się twarde jak plastik - no i zaczyna cieknąć...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.