Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual


michu9517

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbym na żywo zobaczyć bo na tych zdjęciach to za nic w grafit nie wpada. Nie wolałeś kupić podobnych felg JR (Japan Racing) np nr 18

jr-wheels-jr18-audi.jpg

magazyn jest niedaleko nas w wabczu i myślę, że cenę by ci dobrą zaproponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć no na zdjęciach może to nie wygląda na grafit , ale to jest grafit jakby połączony z brokatem tak na podobe , a jeżeli chcesz zobaczyć na żywo to mów gdzie i kiedy ;p hmm z tymi felgami to tak na szybko było, ale nie żałuję, chodz te co ty teraz wysłałes tez sa ładne?

Edytowane przez michu9517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Oba modele felg piękne!

Zarówno te OEM'sy jak i JR znakomicie pasują do A4 B7.

Rzeczywiście Twój OEM's wygląda na czarny połysk (piano black).

PS.Wrzucałeś do nich dystanse?

Przy 8,5 cala i ET42 można dać bezpiecznie dystans 7-8 mm.

PS2. Jakie opony wybrałeś?

PS3. Sprężynki obowiązkowo :D Jakie dajesz?

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;) Dystansów jeszcze nie zakładałem , ale na wiosnę jak będę zakładał sprężyny to dystanse założę , tylko nie wiem ile mm na przód bo bez dystansów koło prawie jest na równo z nadkolem ale coś się wymyśli ;p a Jeżeli chodzi o sprężyny to będą takie jak w opisie Eibach Pro Kit 30mm , Opony Firmy Aeolus 245/35/19 .

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jeśli odsadzenie felgi z przodu Ci odpowiada to może daj dystans ok. 7 mm. wyłącznie na tył?

Springi Pro Kit b. ok :D

Ten setup będzie bdb wyglądać!

Oponki 245 nie za szerokie do B7?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie :D

na tył myślałem o 10mm a na przód bez dystansów tylko nie wiem czy jak założę sprężyny to nie będzie nic obcierać ;p

Powiem Ci że opony z przodu są na styk , rzeczywiście mogłyby być ciut węższe ale cóż mój błąd , ale tył jest okey jeszcze dużo miejsca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obniżać - później mierzyć dystanse. Szczególnie z przodu bo robi się negatyw i zmieniają się odległości od błotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu zastanowił bym się nad gwintem masz możliwość regulacji, a przy tej szerokości opony może być różnie - trochę niedopasowana do auta. Zalecane to 225 lub 235.

A tu coś, żeby cię przekonać :D na Eibachu tego nie będzie

a4_cch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo ze gwint to gwint i masz więcej możliwości kombinacji z wysokością itd, niestety aktualnie mam inne ważniejsze wydatki:p a na dobry gwint z 2-3 tys trzeba mieć ;p chyba ze możesz cos zaproponować :P hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny + dobre amortyzatory to wydatek porównywalny do dobrego gwintu. Bo na amorkach z 1BA to będzie łajba na zakrętach. Sam przechodziłem przez ProKit i dopiero po wrzuceniu AP zrozumiałem błąd i wyrzucone wcześniej pieniądze w błoto. ;)

Zawsze możesz odłożyć to do wiosny i dozbierać do gwintu. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu wszyscy się tego gwintu tak boją, gadka o springach jest zawsze na początku a predzej czy pozniej wpada męskie zawieszenie :-)

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2017 o 22:36, m-nokian napisał:

 

 

Edytowane przez c7_bayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna audiczka, tylko z tą mocą dziwna sprawa jakaś. Wedlug wykresu masz tylko w 2.0TDI 114kuca, a powinny być okolice 140. Także ewidetnie musi coś być nie tak  silnikiem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wleciały springi :) widziałem na parkingu u wujka Marka i muszę przyznać, że wygląda zajeb..... :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...