Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawor faz


radekjez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chłopaki,mały problem zmieniałem 3 lata temu wariator napinacz łańcuch wszystko org wszystko było ok ale teraz na zimnym strasznie coś jarmoli dopóki auto chodzi na ssaniu jest głośno potem trochę już ciszej auto nie ma żadnych wibracji nic z tych rzeczy check też nie widać pytanie do was czy zawór od faz rozrządu będzie kiepski będę miał błędy jakieś czy może wariator d...y daje że nie ma oleju w nim bo głos dochodzi od strony właśnie zaworu lub wariatora dzięki pozdr

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chłopaki,mały problem zmieniałem 3 lata temu wariator napinacz łańcuch wszystko org wszystko było ok ale teraz na zimnym strasznie coś jarmoli dopóki auto chodzi na ssaniu jest głośno potem trochę już ciszej auto nie ma żadnych wibracji nic z tych rzeczy check też nie widać pytanie do was czy zawór od faz rozrządu będzie kiepski będę miał błędy jakieś czy może wariator d...y daje że nie ma oleju w nim bo głos dochodzi od strony właśnie zaworu lub wariatora dzięki pozdr

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jaki masz olej w silniku?

Opisz jak brzmi jarmolenie? Pracuje jak kosiarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej valvoline 5w40 max life to jest takie coś jakby np podobnego do pompy wspomagania jak wyje jakby jakiś taki przekaźnik znalazłem na yt filmik 39 sek trwa i gość to miał to samo i niby pisał że to jest zawór i wariator

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem jak filmik wrzucić z yt

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej valvoline 5w40 max life to jest takie coś jakby np podobnego do pompy wspomagania jak wyje jakby jakiś taki przekaźnik znalazłem na yt filmik 39 sek trwa i gość to miał to samo i niby pisał że to jest zawór i wariator

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem jak filmik wrzucić z yt

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

wklej linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=J12CngxaMaw

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Co to dokładnie jest powie Ci dobry mechanik. Sprawdzi na kompie ustawienia wałków i w razie potrzeby rozbierze silnik.

Dla mnie to brzmi jak wariator, zawór albo coś przy łańcuchu, czyli powtórka z rozrywki. Dziwne, skoro wymieniłeś wszystkie te elementy na ori 3 lata temu.

Kupiłeś je w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rozruchem zimnego silnika odlacz wtyczkę od zaworu sterującego praca wariatora. Upewnisz się wtedy czy to napewno wariator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byny odlonczylem ta kostkę i ten dźwięk jest taki sam jak był nic się nie zmienia

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...