Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie pali na jeden cylinder 1.8AGN


slawek16-1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w zaklepanym audi A3 1.8 dla dziewczyny już przed kupnem wyskoczył mały problemik. Auto jest zagazowane na sekwencji, nagle przestał palić jeden cylinder kuzyn próbował coś tam wskrzeszać i tyle co wiem to że ciśnienie na cylindrach jest ok i niby jest błąd wtryskiwacza. Miał ktoś podobną przygodę z tym silnikiem? pchać się w ciemno i kupować czy lepiej nie pchać się w minę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik generalnie ciężki do zajechania. Na jakim paliwie występuje problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio nie palił na lpg okazało sie, że wężyk od wtryskiwacza lpg był przerwany ze starości :D

Na Twoim miejscu przed zakupem zmierzył bym jeszcze raz ciśnienie na cylindrach na zimnym silniku, skasować błąd i zobaczyć co sie będzie działo, może samo skasowanie bledu cos pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero doszło do zakupu Audiczki. Podłączyłem kompa i oto taki błąd się ukazał  01252 - fuel injector for cylinder 4 (n33)

Zacznę chyba od wymiany świec i przewodów tym bardziej że auto ma instalacje gazową kable stare wizualnie już odstraszają 

Na co jeszcze zwrócić uwagę???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień cewki miejscami i sprawdź jaki błąd się pojawi. Może to cewka jest wadliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cylinder 4 zaczął palić,  przy plusowej klemie niebyła wogóle przykręcona listwa gdzie są bezpieczniki i wszystkie przewody. Po przykręceniu listwy odrazu auto zagadało lecz jeszcze wywala mi błąd 01252 - fuel injector for cylinder 4 (n33).  Nim doszedłem z ta listwą cały czas wywalało po wykasowaniu teraz tylko po przejechaniu kilku km. Wtrysk przekładałem, jest na pewno dobry, układ zapłonowy nowy.  Może ma ktoś jakieś wskazówki?  Może ten błąd po prostu jest od instalacji gazowej?

 

 

Edytowane przez slawek16-1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...