Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to gratulacje synka :drinks:

to w takim razie niski, opływowy odpada w tym przypadku ?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj robiłem przymiarkę Taurusa Xtreme 450 :) w poniedziałek jade przymierzyć Taurusa Xtreme 400, jak będzie za niski kupie ten 450 :)

taki jak ten:
https://www.gotravels.pl/box-dachowy-taurus-xtreme-400-karbon-czarny-p-175.html

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

Gratuluję syna :hi:

Jeżeli to pierwsze dziecko to może wystarczy poszukać dobrego wózka i będzie można się w trójkę spakować do środka - szczególnie, że to kombi.

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.12.2017 o 16:20, granatowy napisał:

Gratuluję syna :hi:

Jeżeli to pierwsze dziecko to może wystarczy poszukać dobrego wózka i będzie można się w trójkę spakować do środka - szczególnie, że to kombi.

 

Dzieki Panowie ;)
Wózek mały quinny wchodzi  z gondolą ale żona już się z tobołami nie mieści hehehe

Wybrałem taurusa xtreme 400 lub 450, na dniach jade przymiarki robić i z jednym wyjade :P

Opublikowano

Zrób zdjęcia z przymiarki bo sam o taurusie myślałem ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
19 godzin temu, Sop ek napisał:

Dzieki Panowie ;)
Wózek mały quinny wchodzi  z gondolą ale żona już się z tobołami nie mieści hehehe

Wybrałem taurusa xtreme 400 lub 450, na dniach jade przymiarki robić i z jednym wyjade :P

Gondola na fotel pasażera, wózek do bagażnika, toboły na wózek i resztę bagażnika, dziecko na kanapę. Żona też :D

No chyba, że faktycznie zabiera ze sobą dużo rzeczy :decayed:

Pomyśl o A6 Avant :wink:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad c6 , ale jednak stwierdziłem ,że nie po to robiłem ten wozik aby sprzedawać ;)

Finalnie dzisiaj zrobiłem sobie mały prezent :dancing:

 

24301022_1732620633712660_439345072863780952_n.jpg

Opublikowano

Całkiem dobrze wygląda ten bagażnik :)

Kolejnym prezentem powinny być jakieś alu na zimę :decayed:

( oczywiście rozumiem, że są ważniejsze wydatki jak się ma małe dziecko )

Opublikowano
  • Autor

zimą się nigdy nie przejmowałem co do rolek,\

za to wystawiłem te repliki bbsów, jak zejdą to poszukam 20' ew 19.. suma sumarum żałuję ,że sprzedałem te repliczki rotiforma :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

20x9j,, docelowo 225/30

W międzyczasie wpadła konserwa podwozia, nowe turbo, nowa przepływa, przelot, program i jakieś tam pierdoly typu czyszczenie egr, dolotu ect ;)

IMG_20180727_124139.jpg

IMG_20180614_111603.jpg

IMG_20180426_210651.jpg

IMG_20180713_131026.jpg

IMG_20180730_142817.jpg

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

Hamulec jakiś zamontujesz, czy jeździsz bez? :decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, afroo. napisał:

Hamulec jakiś zamontujesz, czy jeździsz bez? :decayed:

:D

Opublikowano
  • Autor

Ni ma łopon ani hamulcuf! ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Sop ek napisał:

Ni ma łopon ani hamulcuf! ?

Ale fylga luksus :)

Opublikowano
  • Autor

Somsiedzi w szoku, takie blaski wychodzoo :banan: :banan: :banan:

received_216160112416107.jpeg

Opublikowano

Kraweznik?

Opublikowano
2 godziny temu, muunv napisał:

Kraweznik?

Polera na lustro ?

Opublikowano

Aaaa! To jest tasma... Myslalem, ze to ubytek w feldze :D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, qruku napisał:

Polera na lustro ?

Dokładnie,, polerowanie na lustereczko ;)

Opublikowano
  • Autor

:banan2::banan2::banan2::banan2::banan1:IMG_20180806_135206.jpg

IMG_20180806_152529.jpg

Edytowane przez Sop ek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.