Skocz do zawartości
IGNOROWANY

P1128 a4 b6 1.8 bfb proszę o pomoc


bajbusa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc. Wyrzuca mi błąd p1128 mieszanka za ubogą. Auto z lpg lecz nigdy tego nie było. Błąd usuwam i miesiąc ok. Co może być przyczyną . Jest taka opcja za pompka paliwa jest już do wymiany?jest taka opcja ze wyrzuci taki błąd od pompki jak auto chodzi na lpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to się dzieje na PB to może być wina pompki paliwa albo regulatora ciśnienia paliwa, ale też nieszczelnego dolotu powietrza do silnika jak i wielu innych przyczyn :)

Jeżeli błąd pojawia się na LPG to obstawiam, że jest źle gaza wyregulowany.

Jeżeli masz możliwość pojeździć z VAG-em to sprawdź na którym zasilaniu lecą korekty długoterminowe.

Edytowane przez 54321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czy na benzynie jest to samo bo cały czas na lpg to się działo. Zapala się czek i sam gaśnie po 2. 3 dniach chyba bez logów się nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie obędzie się. Logi na PB po skasowaniu błędów (nawet jeśli ich nie ma, bo to zeruje kanały) i statyczne czyli na postoju kanał 033, później dynamiczne czyli w biegu 002 033, 020 115 i 118. Po dwóch przejazdach sprawdzić grupę 032 i podać do wglądu już bez logów. Ponownie skasować błędy nawet gdy nie ma i powtórzyć logi na LPG

Do 54321, gdzie jest regulator ciśnienia w 1.8T BFB

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 'ganjaq': Masz rację w tym silniku nie ma regulatora ciśnienia paliwa :kwasny: . Zasugerowałem się starszą konstrukcją jeszcze z B5 :P.

Przepraszam, ze wprowadziłem kolegi 'bajbusa4' w błąd ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...