Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana / regenwracja wahaczy tylna oś


Zdanek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialbym sie Was zapytać, czy mieliscie przyjemność wymieniać w swoich autach wahacz oznaczony cyferką 7 na załaczonym schemacie.

Z tego co dowiadywałem się u mechanika jest w stanie załatwić te wahacze firmy Febi za 100zl sztuka.

Przejrzalem troche oferty sklepów internetowych i ceny sa od 100 do nawet 500zl. Więc trochę tanio...

Znalazlem tuleje do tych wahaczy firmy Lemforder i szczerze mowiąc wolałbym wymienić same tuleje. Wychodzi znacznie taniej i pewnej firmy

b7e40ffdb39661b46b859e53b32566ba.jpg

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Zdanek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialbym sie Was zapytać, czy mieliscie przyjemność wymieniać w swoich autach wahacz oznaczony cyferką 7 na załaczonym schemacie.

Z tego co dowiadywałem się u mechanika jest w stanie załatwić te wahacze firmy Febi za 100zl sztuka.

Przejrzalem troche oferty sklepów internetowych i ceny sa od 100 do nawet 500zl. Więc trochę tanio...

Znalazlem tuleje do tych wahaczy firmy Lemforder i szczerze mowiąc wolałbym wymienić same tuleje. Wychodzi znacznie taniej i pewnej firmy

b7e40ffdb39661b46b859e53b32566ba.jpg

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Wymień same tuleje i to najlepiej LMO.

Miałem przyjemność wymiany tulei ale w przednim wahaczu - dolny banan, LMO kosztuje 300zł. Powód wymiany: auto ściągało, nie dało rady ustawić zbieżności, inaczej się zachowywało gdy jechał tylko kierowca a inaczej gdy auto było dociążone pasażerami, po prostu gumy były wyrobione, miękkie (ori wahacz LMO Audi)

Sama tuleja LMO 80zł, wymiana w domowym warsztacie

Starą tuleje próbowałem wycisnąć za pomocą imadła, ale niestety nie dało rady, więc ją wyciąłem: najpierw wydłubałem gumę, potem brzeszczotem w środku 2 nacięcia, tuleja się rozpołowiła i ładnie wyszła.

Wciśnięcie nowej już bez większych problemów za pomocą imadła.

Edytowane przez pionti2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...