Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem na zimnym silniku.


Guciorro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam problem z odpalaniem A4 b6 2.5 180KM. Silnik nierowno odpala na zimnym silniku, tak jak by na poczatku nie lapal na wszystkie cylindry, taka sytuacja trwa ok 3 sekundy i praca silnika sie wyrownuje w dodatku przy odpalaniu zakopci na bialo. Czym zimniej tym gorzej a w dodatku wydaje mi sie ze wraz z pojawieniem sie tego problemu spalanie wzroslo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz swiece jak nie chodzi przy odpaleniu na wszystkie gary a zima zawsze troche wiecej spali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od pewnego czasu mam problem z odpalaniem A4 b6 2.5 180KM. Silnik nierowno odpala na zimnym silniku, tak jak by na poczatku nie lapal na wszystkie cylindry, taka sytuacja trwa ok 3 sekundy i praca silnika sie wyrownuje w dodatku przy odpalaniu zakopci na bialo. Czym zimniej tym gorzej a w dodatku wydaje mi sie ze wraz z pojawieniem sie tego problemu spalanie wzroslo.

zrób logi 004,013 statyczne przy odpaleniu. Nie chcę Cie straszyć ale u mnie było to samo, winowajcą okazał sie jeden wtrysk, ale to temat juz bardzo kłótliwy :)

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/359349-ciezkie-odpalanie-tdi-temat-zbiorczy/page-1

poczytaj ten temat to sam zwątpisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź świece. Jak one okażą sie dobre, to faktycznie winowajcą może okazać się jakiś wtrysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...