Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy przy odpowietrzeniu:D


iciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno w moim afn wymieniałem rozrząd, pompę wody itd. Przed wymianą parę miesięcy wcześniej wymieniany był termostat i czujnik 4 pinowy temperatury i było ok cały czas trzymał słupek 90 i szybko się nagrzewał a teraz ciężko się grzeje mimo zimy, ale letnie powietrze leci z nagrzewnicy więc na pewno w nagrzewnicy zostało powietrza, wiem że można tam jakąś rurkę ściągnąć od nagrzewnicy tylko że nie mam gdzie tego zrobić.

Proszę o pomoc nie chce za darmo nic oczywiście:D

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewod do odpowietrzania nagrzewnicy masz w podszybiu kolo akumulatora .trzeba zdjac oslone plastikowa -harmonijkę i pod nia sa dwa gumowe przewody na jednym z nich jest dziurka.trzeba zsunac tak zeby dziurka minela metalowa rurke nagrzewnicy .moim zdaniem powinno sie samo odpowietrzyc ,ewentualnie sprobuj postawic auto przod wyzej a tyl nizej i dodac obrotów na 2 tys .powinno wygonic ... jezeli to wina zapowietrzenia ,a watpie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewod do odpowietrzania nagrzewnicy masz w podszybiu kolo akumulatora .trzeba zdjac oslone plastikowa -harmonijkę i pod nia sa dwa gumowe przewody na jednym z nich jest dziurka.trzeba zsunac tak zeby dziurka minela metalowa rurke nagrzewnicy .moim zdaniem powinno sie samo odpowietrzyc ,ewentualnie sprobuj postawic auto przod wyzej a tyl nizej i dodac obrotów na 2 tys .powinno wygonic ... jezeli to wina zapowietrzenia ,a watpie .

Dzięx spróbuje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...