Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] BOSE i głośnik pod szybą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie juz w Nowym Roku :) Zycze Wam zeby Wasze furki w 2009 palily mniej i mialy wiekszego kopa :)

Do rzeczy...

Zauwazylem u siebie ze jak nic mi nie gra, to lekko szumi mi centralny glosnik pod szyba ... ktos sie spotkal w naglosnieniu Bose z czyms takim i ma pomysl jak to rozwiazac ? Narazie nic nie grzebalem bo za zimno :)

Opublikowano

mam to samo i mnie to wqurwia :wallbash:

głośnik po jakiejś chwili cichnie,ale wystarczy włączyć cokolwiek,np.zapłon,pozycyjne czy podświetlenie kabiny i szumi na nowo :chytry:

wydaje mi sie,ze to ma coś wspólnego z "komunikatami" dźwiękowymi typu "niezapięte pasy","połączenie bluetooth",może nadawane są przez ten głośnik :mysli:

Opublikowano
  • Autor

u mnie nie ma takich komunikatow, moge jechac bez pasow i nawet nic nie piszczy ... przy zmianie CA odepne go i po zawodach ...

Opublikowano

mam to samo i mnie to wqurwia :wallbash:

głośnik po jakiejś chwili cichnie,ale wystarczy włączyć cokolwiek,np.zapłon,pozycyjne czy podświetlenie kabiny i szumi na nowo :chytry:

wydaje mi sie,ze to ma coś wspólnego z "komunikatami" dźwiękowymi typu "niezapięte pasy","połączenie bluetooth",może nadawane są przez ten głośnik :mysli:

moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z takimi komunikatami.

Opublikowano

ja mam to samo tyle ze to sa dosc ciche szumy i dobywaja sie ze wszystkich glosnikow

Opublikowano
  • Autor

czyli nikt nie rozkminil tego ? hm, a nie ma jakiejs rozpiski glosnikow w tej wersji moze jakies oznaczenie tego glosnika pod szyba... wydaje mi sie ze ona konretnie za cos ma odpowiadac ..

Opublikowano

ten glosnik pod szyba tez gra a przynajmniej tak mie sie zdaje bo sluchajac muzyki nie slysze glownie glosnika obok ktorego siedze tylko dzwiek jes przestrzenny.Tak czy inaczej to szumienie nie jest usterka i mysle ze jest to spowodowane tymi mikrofonami ktore mierza poziom halasu wewnatrz.Byc moze da sie ten szumy zmniejszyc,zmniejszajac czulosc mikrofonow-w rns-e jest taka opcja

Opublikowano

Lekki szum z glosnikow jest tutaj normalny. Tez tak mam. Spowodowane jest to CAN-BUSem, ktory uruchamia system audio juz w momencie otwarcia auta z pilota, czy tez otwarcia drzwi. Usiadz w aucie, wylacz zaplon wyciagnij kluczyk ze stacyjki i odczekaj kilka minut, po ktorych szum zanika, gdy CAN-BUS sie rozlacza.

Opublikowano

Lekki szum z glosnikow jest tutaj normalny. Tez tak mam. Spowodowane jest to CAN-BUSem, ktory uruchamia system audio juz w momencie otwarcia auta z pilota, czy tez otwarcia drzwi. Usiadz w aucie, wylacz zaplon wyciagnij kluczyk ze stacyjki i odczekaj kilka minut, po ktorych szum zanika, gdy CAN-BUS sie rozlacza.

dokladnie tak jest-razem z tym szumem ekran nawigacji zmienia kolor tzn wylacza sie

Opublikowano
  • Autor

Wszystko rozumiem, tylko dlaczego szumi sam Centralny glosnik ?

Opublikowano

Kwestia słyszalniej częstotliwości, może szum jest na tej częstotliwości co głośnik tj. w tym zakresie pasma, wsłuchaj się w cyki może też usłyszysz a jak nie to kwestia rozdziału kanałów, nie widzę innej możliwości. Ja miałem ori Concert 2DIN i nie zauważyłem szumów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.