Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] BOSE i głośnik pod szybą


gonti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie juz w Nowym Roku :) Zycze Wam zeby Wasze furki w 2009 palily mniej i mialy wiekszego kopa :)

Do rzeczy...

Zauwazylem u siebie ze jak nic mi nie gra, to lekko szumi mi centralny glosnik pod szyba ... ktos sie spotkal w naglosnieniu Bose z czyms takim i ma pomysl jak to rozwiazac ? Narazie nic nie grzebalem bo za zimno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo i mnie to wqurwia :wallbash:

głośnik po jakiejś chwili cichnie,ale wystarczy włączyć cokolwiek,np.zapłon,pozycyjne czy podświetlenie kabiny i szumi na nowo :chytry:

wydaje mi sie,ze to ma coś wspólnego z "komunikatami" dźwiękowymi typu "niezapięte pasy","połączenie bluetooth",może nadawane są przez ten głośnik :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma takich komunikatow, moge jechac bez pasow i nawet nic nie piszczy ... przy zmianie CA odepne go i po zawodach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo i mnie to wqurwia :wallbash:

głośnik po jakiejś chwili cichnie,ale wystarczy włączyć cokolwiek,np.zapłon,pozycyjne czy podświetlenie kabiny i szumi na nowo :chytry:

wydaje mi sie,ze to ma coś wspólnego z "komunikatami" dźwiękowymi typu "niezapięte pasy","połączenie bluetooth",może nadawane są przez ten głośnik :mysli:

moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z takimi komunikatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nikt nie rozkminil tego ? hm, a nie ma jakiejs rozpiski glosnikow w tej wersji moze jakies oznaczenie tego glosnika pod szyba... wydaje mi sie ze ona konretnie za cos ma odpowiadac ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten glosnik pod szyba tez gra a przynajmniej tak mie sie zdaje bo sluchajac muzyki nie slysze glownie glosnika obok ktorego siedze tylko dzwiek jes przestrzenny.Tak czy inaczej to szumienie nie jest usterka i mysle ze jest to spowodowane tymi mikrofonami ktore mierza poziom halasu wewnatrz.Byc moze da sie ten szumy zmniejszyc,zmniejszajac czulosc mikrofonow-w rns-e jest taka opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki szum z glosnikow jest tutaj normalny. Tez tak mam. Spowodowane jest to CAN-BUSem, ktory uruchamia system audio juz w momencie otwarcia auta z pilota, czy tez otwarcia drzwi. Usiadz w aucie, wylacz zaplon wyciagnij kluczyk ze stacyjki i odczekaj kilka minut, po ktorych szum zanika, gdy CAN-BUS sie rozlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki szum z glosnikow jest tutaj normalny. Tez tak mam. Spowodowane jest to CAN-BUSem, ktory uruchamia system audio juz w momencie otwarcia auta z pilota, czy tez otwarcia drzwi. Usiadz w aucie, wylacz zaplon wyciagnij kluczyk ze stacyjki i odczekaj kilka minut, po ktorych szum zanika, gdy CAN-BUS sie rozlacza.

dokladnie tak jest-razem z tym szumem ekran nawigacji zmienia kolor tzn wylacza sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem, tylko dlaczego szumi sam Centralny glosnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia słyszalniej częstotliwości, może szum jest na tej częstotliwości co głośnik tj. w tym zakresie pasma, wsłuchaj się w cyki może też usłyszysz a jak nie to kwestia rozdziału kanałów, nie widzę innej możliwości. Ja miałem ori Concert 2DIN i nie zauważyłem szumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...