Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                 Witam Wszystkich w moim temacie!

               Po rozstaniu się z moją Audi A4 b6 Quattro 3.0 V6 220KM,przyszedł czas na coś większego i mocniejszego.

                 IMG_0008.JPG

                                                 https://a4-klub.pl/topic/378050-mój-czarny-asn/

      I tak dzisiaj stałem się właścicielem Audi S6C5 Quattro Avant V8 4.2 l. 340 KM.z 2000 roku.

      Audi kupiłem od znajomego który był pierwszym właścicielem w Polsce a drugim po Szwajcarze.

       Wyposażenie samochodu przedstawię w dalszej części tematu bo jeszcze go nie rozkminiłem.

     Na razie cieszę się jazdą i dżwiękiem V8-ki tym bardziej że ma wymienione tłumiki na sportowe.

                            Parę zdjęć z ogłoszenia (swoich jeszcze nie mam)

           ada6f0634b67a4ffca1f9c66cf96.jpg

           55f3124242ea88647a01c9b038ec.jpg             

                   1d0f76a44692a6120bfde8c25aab.jpg

           bc978e6048a7bf654f4290c557e6.jpg

                   fe9e11744eeda07cce3796f32842.jpg

                   ecefa97549169342f8d7d83a7aad.jpg

                       Więcej zdjęć wstawię w póżniejszym czasie jak się poprawi pogoda.

 

 

 

 

Edytowane przez sQbaniutki

Opublikowano

Fajna sztuka ale to chyba jak każda Eska ;) 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 18.01.2017 o 07:10, Animal napisał:

Fajna sztuka ale to chyba jak każda Eska ;) 

Tak masz rację,ale w porównaniu z moją poprzednią A4-ką to niebo a ziemia.

----------------------------------------------

Teraz napiszę coś o wyposażeniu:

# Quattro

# lakier LY7W

# zawieszenie 1BD

# webasto

# skrzynia tiptronic

# ksenon-spryski-samopoziom

# światła przeciwmgielne

# skórzana tapicerka

# fotele Recaro-pełna elektryka

# podgrzewane fotele przednie i tylne

# klimatyzacja dwustrefowa

# pakiet światło

# szyby podwójne atermiczne

# rolety na szybach tylnych bocznych i na tylnej szybie    

# otwieranie bagażnika z pilota

# domykanie szyb z pilota

# RNS-D

# nawigacja

# czujniki cofania

# PDC

# szyberdach z solarem

# ciemna podsufitka

# nagłośnienie Bose

# elektryczna regulacja kolumny kierowniczej

20170131_141143.jpg

Tyle co zapamiętałem.Jak sobie przypomnę to dopiszę.

Na lakierze znalazłem dwie małe ryski-do spolerowania.Po za tym nie zauważyłem rdzy.

Został wymieniony akumulator na nowy.

W poniedziałek tj.23.01. samochód idzie na wymianę rozrządu i oleju+wszystkie filtry.

W planach mam jeszcze montaż instalacji LPG.

 

Edytowane przez sQbaniutki

Opublikowano

Esa jak to esa śliczna :)
"...czujniki cofania przód..."? :D

Opublikowano

Bartender Włączają się same podczas cofania do przodu xd

Opublikowano
25 minut temu, tomcio12345 napisał:

Bartender Włączają się same podczas cofania do przodu xd

:polew:

Opublikowano
  • Autor

 

Żle to ująłem chodzi o to że załączam czujniki z przodu żeby wykryć przeszkodę.Nie wiem jak to się fachowo nazywa.:unknown:

Edytowane przez sQbaniutki

Opublikowano

PDC ;)
Ale nie czepiajmy się, eS 6 to świetne autko :)

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Bartender napisał:

PDC ;)
Ale nie czepiajmy się, eS 6 to świetne autko :)

O właśnie.Dzięki Bartender.

Opublikowano

Z ciekawości... Jaki koszt rozrzadu?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 19.01.2017 o 15:19, Bartender napisał:

Z ciekawości... Jaki koszt rozrzadu?

Coś około 2tys. ale tak naprawdę to wyjdzie podczas roboty. (Wyszło trochę ponad 3tys.)

-----------------------------------------------------

Nowy akumulator zakupiony i założony:

20170119_150934.jpg

20170119_150943.jpg

Edytowane przez sQbaniutki

Opublikowano

Załóż jakąś porządną instalację LPG najlepiej na pojedynczych wtryskach aby zmieściły się pod osłoną i nic nie leżało na silniku.

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Roboform550 napisał:

Załóż jakąś porządną instalację LPG najlepiej na pojedynczych wtryskach aby zmieściły się pod osłoną i nic nie leżało na silniku.

I tak będzie..Już mam umówiony termin montażu LPG na 10-tego Lutego.Dzisiaj postawiłem Eske na rozrząd i oleje.

Opublikowano
  • Autor

Praca przy rozrządzie idzie pełną parą:

20170123_152500.jpg

20170124_082055.jpg

Przy okazji dowiedziałem się że mam w samochodzie fabryczne webasto.

20170124_082305.jpg

 

 

Edytowane przez sQbaniutki

Opublikowano

Miła niespodzianka :)
Btw. Ale tu ciasno! :o

Opublikowano

Śliczna, chce kiedyś taką :D

Jakbyś sprzedawał te felunki to daj znać bo jestem chętny :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kajmanovsky napisał:

Śliczna, chce kiedyś taką :D

Jakbyś sprzedawał te felunki to daj znać bo jestem chętny :)

Dzięki ! Felunek niestety nie jest na sprzedaż.Szukam Avusów 18" na lato.Te będą na zimę.

Jutro Eska do odbioru.:dance2:

Opublikowano
  • Autor

Eska już w domu.Oprócz rozrządu został wymieniony olej i filtr w skrzyni,wymieniona wiskoza i parę jeszcze innych pierdół.

Samochód przerejestrowany,ubezpieczony i zapłacony podatek.Teraz kolej na LPG.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zostało zamontowane nowe car audio.

Oryginalne radio nie grało dobrze mimo BOSE.

Teraz to gra i wygląda:

20170127_155727.jpg

20170130_113408(1).jpg

 

Edytowane przez sQbaniutki

Opublikowano

Skrzynia nie zabija tej V8 ? To nie jest chyba Tiptronic nie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.