Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przygasają światła, tykanie


czachapll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przygasają mi światła podczas jazdy tak, że świecą gdzieś o połowę słabiej i gdy się tak dzieje towarzyszy temu dziwne tyknięcie jakby w lewych drzwiach albo gdzieś w tej okolicy. Czasami tyknie ponownie i się odwiesi i świeci normalnie ale za chwile znowu słabo świeci. Gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG odczytaj błędy.

Do tego napisz więcej info bo to nie forum wróżek.

Co to za światła (zwykłe,ksenon,bixenon, chiński hid) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle h7, błędy zobaczę może coś wyskoczyło ale wcześniej jak patrzyłem nic nie pokazało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia kostki w lampach,włącznik świateł, komputer w podszybiu czy nie zalany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się to przy tych mrozach dopiero jak było po -20 i już tak zostało. A z błędów mam 01331 driver side single wire operation i 00526 brake light switch-F open circuit ale to chyba nie związku z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzane wszystko, wymieniony regulator napięcia i dalej to samo. Nikt nie miał takiego przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2017 o 15:23, czachapll napisał:

Stało się to przy tych mrozach dopiero jak było po -20 i już tak zostało. A z błędów mam 01331 driver side single wire operation i 00526 brake light switch-F open circuit ale to chyba nie związku z tym problemem.

te błędy mogą mieć coś wspólnego z twoją usterką, a zwłaszcza ten pierwszy 01331 - być może gdzieś robi się zwarcie i dlatego przygasa oświetlenie. Musisz zabrać się za kable między drzwiami a budą - zapewne gruby czerwony będzie przerwany - musisz go "posklejać" i zobaczysz czy coś pomogło.

A co do błędu 00526 - to zapewne masz problem ze światłami stopu i też wypadałoby to naprawić zanim ktoś Ci zaparkuje w bagażniku - z czujnikiem stopu czasem są różne jaja i możesz mieć taki przypadek, że np. światła stop będą działały przez 10 raz, a potem np. przestaną działać i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem, że tak się dzieje jak włączę klimę ale na ECON jest normalnie może tutaj szukać? Gdzieś przeczytałem, że to może być grzałka w nagrzewnicy ale chciałbym, żeby ktoś to potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...