Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy, kopcenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! 

Kupiłem kilka dni temu a4 b7 2006, 2.0 TDI BRD (170km). Mam problem.. Od początku wydawało mi się, że auto nie jedzie tak jak powinno i strasznie mocno śmierdzą spaliny oraz kopci na postoju na biało/niebiesko zanim się rozgrzeje. Dzisiaj z ciekawości pojechałem na hamownię i okazało się, że brakuje AŻ 30km... Auto stoi już u mechnika. Komputer pokazał wszystko w normie. Synchronizacja wałków rozrządu ok, wtryski według komputera ok, przepływomierz według komputera ok, turbina według komputera również ładuje bardzo dobrze. Ktoś miał podobny problem? 

Czytałem podobne tematy ale w większości przypadków były to wtryski, które u mnie chyba są ok...

Opublikowano

trzebaby chyba zrobic komplet logow statycznych i dynamicznych. jest w nim jeszcze DPF? moze jest zapchany. sprawdzales czy auto bylo na akcji serwisowej z pompkami?

Opublikowano

Zajrzyj do EGRu. Szczelność pierścienia przepustnicy -czasami bywa że go nie ma wogle bo wylatuje w kierunku cylindrów. 

Opublikowano

w jakich warunkach warsztat sprawdzal auto na komputerze? byles przy tym?

Opublikowano

dpf do wypierdzielanie, kolektor do czyszczenia iturbo 

Opublikowano

Logi statyczne/ dynamiczne robiłeś? Wklej tutaj 

Opublikowano
22 godziny temu, MarekMiskiewicz napisał:

dpf do wypierdzielanie, kolektor do czyszczenia iturbo 

Usuwanie sprawnego DPF-a jest nieporozumieniem i narażaniem się na koszta.

Najpierw należy wykonać diagnostykę!

Opublikowano

Ja mam pustego dpf-a i wyłaczony w kom. ale przez pusta puche jest glosniej w kabinie wiec zastanawiam sie nad rozwiazaniem takim :

http://allegro.pl/katalizator-audi-a4-b7-1-9-2-0-tdi-2004-2008-i6687591098.html

i

http://allegro.pl/rura-laczaca-audi-a4-b7-1-9-2-0-tdi-2004-2008-i6687589276.html

lub

http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-1-9tdi-bke-brb-antpol-i6670762122.html

 

co myślicie o takim rozwiazaniu ??

Opublikowano

pusta puszka dpf - nie,

1 i 2 więc katalizator   - tak,

3 zdecydowanie  -  nie.

 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 20.01.2017 o 10:30, Musashi napisał:

w jakich warunkach warsztat sprawdzal auto na komputerze? byles przy tym?

Byłem przy tym. W momencie gdy auto było podpięte na hamowni gość podłączył komputer i wszystko sprawdził.

Dnia 21.01.2017 o 02:36, wojtekm napisał:

Logi statyczne/ dynamiczne robiłeś? Wklej tutaj 

Dzisiaj znowu odstawiłem do kolejnego mechanika. Powiem mu żeby to zrobił. 

Dnia 20.01.2017 o 00:48, moniuh napisał:

trzebaby chyba zrobic komplet logow statycznych i dynamicznych. jest w nim jeszcze DPF? moze jest zapchany. sprawdzales czy auto bylo na akcji serwisowej z pompkami?

Nie mam pojęcia czy jest dpf. Raczej jest bo komputer pokazywał % wypełnienia oraz kiedy wypalał i wypali. Sprawdzałem i nie był a akcja niestety skończyła się w styczniu 2016....

Problem nadal nie rozwiązany. Kolejny mechanik dzisiaj sprawdza dalej. Mają dostęp do sprawdzenia wtrysków także jak będzie taka potrzeba to od razu to zrobią. Dzisiaj będę widział coś więcej.

Opublikowano
5 minut temu, OskarF napisał:

Dzisiaj znowu odstawiłem do kolejnego mechanika. Powiem mu żeby to zrobił.

Tylko niech ci je udostępni. Inaczej nic nie podpowiemy. Poszukaj może lepiej spotów w rejonie albo kogoś z forum z VAG-iem, szybciej czegoś się dowiesz...

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Musashi napisał:

Tylko niech ci je udostępni. Inaczej nic nie podpowiemy. Poszukaj może lepiej spotów w rejonie albo kogoś z forum z VAG-iem, szybciej czegoś się dowiesz...

Także szukam kogoś z Torunia

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam, posiadam audi a4 b7 2.0 tdi, po ruszeniu samochód zaczął dymic na czarno i nie ma mocy. Obroty nie przekraczają nawet 2 tyś. Nie wiem co to może być. Pomoże mi ktoś? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.