Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chip box 1.9 tdi ajm


Rafal2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . wiem ze to kolejny temat dotyczacy jak to nazywacie gówna ale wszystkie sa stare . znalazłem takie cos na allegro i chciałbym po krótce zebyscie napisali czym to grozi http://allegro.pl/chiptuning-vw-sharan-1-9tdi-115km-130km-tuning-box-i5051840473.html mocno zyłuje silnik? skoro zmniejsza spalanie to jak podnosi moc turbina ? odrazu dodam ze poprosty chciałbym zeby moje autko lepiej szło od dołu nie chce jakis makabrycznych zmian mocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź chłopaku do porządnej firmy tuningowej najpierw sobie sprawdź logi czy auto się nadaje wjedź na hamownie i niech ci go zrobią, a nie jakieś gówno z internetu chcesz kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.....o, g....o, g......o i jeszcze raz g....o.  Logi + hamownia + delikatny soft jeśli nie chcesz zbyt dużego przyrostu mocy. Dołóż parę stówek i zrób to z głową. Jeśli szanujesz swoje pieniążki i auto to zapomnij o tego typu syfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój silnik to stara konstrukcja dasz max 500zl za profesjonalny chip tuning i masz spokojnie 140 km i co najważniejsze bezpiecznie,  propo box da się na tym jeździć kiedyś czytałem w jakimś wątku że wódz jeździł z boxem i zrobił na tym parę setek kilometrów w silniku afn, ale ja bym boxa nie dal, kupisz boxa co zrobisz jak zacznie Ci dwumas dudnić albo sprzęgło ślizgać w boxie nie ustawisz tempa narastania momentu, albo moc Ci się nie podniesie, albo zacznie Ci się przełączać w tryb awaryjny bo turbo będzie przeładowywać, zaczniesz latać po mechanikach bo nie będziesz wiedział czemu, albo po prostu wyrzucisz boxa , i zmarnowałeś 230zl i trochę nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...