Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AWX] Zawór podciśnienia EGR -N18


lechit27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż chciałem kupić nowy zawór podciśnienia n18 z czarnym łebkiem do a4 b6 1.9 AWX 2001 r.,  jednak pytałem w paru sklepach i hurtowniach i nigdzie nie mogę go dostać. Numery które spisałem z zaworka to 8E0906628C. Czy może wie ktoś czy można zastosować inny podobny zawór zamiast tego ?  Bardzo proszę o odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimnym silniku, szczególnie gdy jest wilgotno samochód kopci na biało, gdy się rozgrzeje nie kopci nawet troszeczkę. Po myjni lub deszczowe dni lubi być  lekko przymulony. Po zdjęciu wężyka z egr wszystko ustępuje i po przeszukaniu różnych tematów na forach wywnioskowałem że może być on uszkodzony dlatego chciałem wstawić nowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy silnik popracuje ponad 1 min. na biegu jałowym, ale bez dotykania gazu, nadal dymi? Jeżeli uszkodzony N18, to nie powinno być zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymi, aż wskazówka temperatury wstanie z 50 stopni najbardziej gdy jest wilgotno ....

U mnie wygląda tak ten zaworek, wyjście na dwa wężyki 

c6d000c1111e687d489d7d82e9491877.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0906628C - został zastąpiony 8E0906628B, pytanie czy masz do tego z końcówką C prostokątną czy zaokrągloną wtyczkę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest prostokątna z jednej strony ma małe zaokrąglenie na dwa piny. Logów nie jestem w stanie obecnie wrzucić nie posiadam kabla :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szukaj 8E0906628B we własnym zakresie, lub zamów z tych linków co Ci podałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, lechit27 napisał:

Logów nie jestem w stanie obecnie wrzucić nie posiadam kabla :/

Popytaj na forum może ktoś w okolicy ma. Najprościej pożyczyć od kogoś z identyczną jednostka N18.

4 minuty temu, kamil-vag napisał:

Czyli szukaj 8E0906628B we własnym zakresie, lub zamów z tych linków co Ci podałem ;)

A ja sugeruję ASO oryginał do tego w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za zainteresowanie tematem, rzeczywiście z tym numerem co podałeś Marcin chociaż nowe są dostępne do kupienia :) Jeszcze podmienię n18 od kumpla z b6-tki, może ma taki sam jak ja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to faktycznie ori to ok. ale cena z 1wzego linka dużo wyższa niż ASO. druga OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...