Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chrzczone paliwo


czaja77

Rekomendowane odpowiedzi

Stacja Paliw Shell Polska Sp.z o.o.nr T 1042, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, ul. Królewska 69

Ps tankowałem tam. :) pamiętam jak pracownik w zeszłym roku opowiadał mi o zabezpieczeniach przed chrzczeniem paliwa na shellu. Że są takie normy że się nie da nic dolać, plomby i inne. A tu proszę najczęściej na shellu oszukują nas.

Apel do shell'a jest - Zróbcie coś z tym !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja na shell'u przestaję tankować!!!!!!!!!!!!!!!!!

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo Orlenu(a tylko u nich tankuję :confused4:),kilka Schell i jeden Statoil,a żadnej BP i Neste-przechodzę do nich :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja Paliw Shell Polska Sp.z o.o.nr T 1042, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, ul. Królewska 69

Ps tankowałem tam. :) pamiętam jak pracownik w zeszłym roku opowiadał mi o zabezpieczeniach przed chrzczeniem paliwa na shellu. Że są takie normy że się nie da nic dolać, plomby i inne. A tu proszę najczęściej na shellu oszukują nas.

Apel do shell'a jest - Zróbcie coś z tym !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja na shell'u przestaję tankować!!!!!!!!!!!!!!!!!

:hi:

W tej stacji wg tej listy tylko benzynka była nie dobra za duża prężność par. ON było wszystko w normie :)

Ale na tych znanych stacjach to najczęściej benzynka jest lichej jakości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu była taka stacja i na szczęście już padła śmiercią tragiczną . :thumbdown:

Jak zatankowałem tam benzyne do golfa to niepotrafił te świnstwo spalić i wlewał mi to do komory silnika -

potem z rury leciał dym jak z trabanta :polew:

raz jechał za mną czinkuś i myślałem ,że to on tak kopci - a to ja puszczałem siwy dym :polew:

Na warsztacie dwa dni medytowali skąd przybyło mi 5 litrów ( oleju w silniku) - były nawet podejrzenia ,że ktoś mi złośliwie wlał -

ale auto zawsze stawiałem na parking szczerzony więc padło na paliwo ( 2 x na warszat musiłem jechać ) 1k w plecy miałem

Na stacji oddali mi 300zeta i kazali podpisać ,że dam im spokój i takie tam ( banda złodzieji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...