Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car audio audi a4 b5


Qba___95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się czy do zamontowania 13cm glosnikow do przednich drzwi sa potrzebne mi jakies dystanse? http://allegro.pl/dystanse-glosniki-audi-a4-alpine-sxe-1325s-13cm-i5186038858.html Zastanawiam czy kupić sb głosniki na miejscu w media markcie po 119zł czy zamówic komplet z dystansami? I kolejne pytanie jakie sa fabryczne glosniki z tyłu? Mam fajne Helixy 16.5cm i chetnie bym je zamontował sb do tylnej półki tylko nw czy trzeba przerabiac otwory czy wystarcza tylko dystanse ?:)

Na ta chwile mam do dyspozycji radio pionner deh 1900, glosniki helix 150 wat szczytowej 50 RMS, Do bagaznika pojdzie tuba pionner TS-wx301 150w znamioninej mocy. Co myślicie o tym zestawie? cos wymienic? coś sprzedać coś kupic? Mozecie mi polecic jakis wzmacniacz. Interesuja mnie wasze opinie o tym radiu i tych glosniczkach ;)

Edytowane przez Qba___95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamierzasz ładować jakiegoś suba to wywal głośniki z półki, zamiast tego pakuj 16 do przodu napędzane z wzmacniacza + wygłoszenie drzwi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Ci kolega doradza. zrob wygłuszenie drzwi daj tam 16te co masz  na zrobionych dystanasach (jest opis na necie ,robilem i bylo w miare ok) .sub do bagaja i nie zadna tuba !! Mozna dac dwa wzmacniacze ,jeden na przod drugi sub lub 4 kanałowy na wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w drzwiach zamontowane, jak narazie ciagne to wszystko z radia przod gra ladnie, jednak tył psuje wszystko, i zastanwiam sie nad zakupem jakis 16,5 w  polke.  Kusza mnie jakies hertz uzywane za około 100-110zł lub nowe blaupunkty za 100zł,  Jak jaka się te całe db do siebie? jesli z przodu  mam 90db a tylu dam sb 93 to bedzie jaka roznica w glosnosci?  czy lepiej  załozyc komplet wszystkich o takiej samej skutecznosci ?

W drzwi zapakowałem odseparowany zestaw helix 130 b52c jak pamietam model. Wyrwałem nowy komplecik na olx za 150zł  ;) Co do tej polki wlozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w półce to kiepski pomysł, będą psuć odsłuch z przodu. Lepiej kupić jakąś skrzynkę basową do bagażnika i będzie lepszy efekt niż z tych w półce. Ale jeżeli chcesz koniecznie ładować coś w półkę to głośność przód tył możesz wyregulowac na wzmaku ( o ile będziesz go montował ) lub balansem przód/tył. 

Blaupunkt to taka marketówka, grać gra ale szału nie bedzie.

Edytowane przez Dykcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...