Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie chce odpalic ;/ słąby aku ?


tedsonustka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam wam filmik ;) , samochod nie był odpalany 6 dni , i prawdopodobnie dziewczyna zostawiła je na swiałach :P choć sien ie przyznaje hehe . 

też obstawiacie aku ? czy moze to być inna przyczyna ? , była próba odpalenia na kable . 

 

https://megawrzuta.pl/download/2224f115098e9e8e420158fa511117fb.html

mozna sciagnąc :) spokojnie na vira . nie wiem na jaki inny poratal moglbym wrzucic aby opbejrzeć online .

 

Edytowane przez tedsonustka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego obejrzałem filmik na youtube nie pobierałem nic z "megawrzuta", ale po filmiku z yt mogę pomóc w taki sposób że miałem podobny problem w u siebie w b5. Auto wyświetlało na zegarach wszystko co do odpalenia wszystko gasło i nici.To nie jest wina akumulatora tylko klemy wyczep klemy przeczyść i załóż powinno pomóc jeśli nie to naładuj akumulator. Ale myślę że czyszczenie klem wystarczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do  zamkniecia ;) akumulator był na 0:) , naładowany smiga jak ta lala , czas wymienic akumulator :) , ktoś ma jakis namiar skad najlepiej zamowić albo gdzie kupic / 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2017 o 21:37, tedsonustka napisał:

do  zamkniecia ;) akumulator był na 0:) , naładowany smiga jak ta lala , czas wymienic akumulator :) , ktoś ma jakis namiar skad najlepiej zamowić albo gdzie kupic / 

 

W sklepie motoryzacyjnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej blisko zamieszkania, żeby ewentualnie mozna go było oddac na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...