Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Aktualizacja RNS


karoolt

Rekomendowane odpowiedzi

testował ktoś ten 0660 i tam naprawdę przewija się nazwa utworu na fisie i inne opisane pierdoły ??

u mnie to nie zabanglalo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testował ktoś ten 0660 i tam naprawdę przewija się nazwa utworu na fisie i inne opisane pierdoły ??

U mnie też nie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie jakiś kibel jest - no ale przecież Kobra już opisywał co tam tylko działa w tym sofcie w poście o RNS-E :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się np nie moge dogadać w tych poleceniach głosowych. OLO_GDA pisał że prawdopodobnie mikrofon podpięty jest do zestawu bluetootha a nie do RNS-a i chyba w tym tkwi problem. Pozatym język zmienił mi się spowrotem na tą NRD-owską pływaczke :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale temat odgrzebałeś :) 2009, ładnie ;)

A propos map: musisz wyposażyć się w płytkę z nowymi mapami. Najnowsza wersja pochodzi z początku roku 2013 i jest oznaczona jako 2013 właśnie. Na chwilę obecną nie ma nowszych map. Posiadając płytę z mapami 2013 po prostu wkładasz ją do czytnika i tyle. W RNS-E mapy są na bieżąco czytane z płyty - nie trzeba ich wgrywać ani instalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz płytki DVD+R DL - dwuwarstwowa płyta DVD+R. Koniecznie z "plusem" ponieważ na niej da się ustawić booktype na DVD-ROM - inaczej RNS-E nie odczyta płyty (zabezpieczenie antypirackie). Najlepsze podobno są płyty Verbatim. Nagrywanie jak najwolniej (u mnie powyżej 2,4x nie chciało czytać).

Polecam lekturę: Jak wykonać kopię płyt nawigacji? - CDRinfo.pl

Oczywiście nagrywanie obrazów płyt do których nie posiadasz licencji jest piractwem. Porady dotyczą tworzenia kopii zapasowej oryginalnego nośnika w celu uniknięcia jego zniszczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...