Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy przeplywomierz 1.6 ANA ?


mr-honest

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Pół roku temu kupiłem a4 b5, niedawno sprawiłem sobie kabel do komputera.

Ponad miesiąc temu wywaliło mi błąd przepływomierza, kupiłem używkę - na początku było wszystko ok. Wczoraj podpiąłem kompa żeby sprawdzić co tam słychać i pokazuję się błąd przepływki... dodam, że ubytków w mocy nie zauważyłem, czy też zwiększonego spalania (tak mi sie przynajmniej wydaje...)

Od razu powiem, że jak go kupiłem pół roku temu włożona była przepływka BOSCHa (nie wiem czy rzeczywiście oryginał), teraz także. Po problemach z czujnikiem temperatury silnika, a konkretnie zamiennikiem (dopiero oryginał zaskoczył), postanowiłem, ze zadzwonie do ASO z pytaniem ile taki przepływomierz kosztuje. Wiedziałem, że sporo ale nie sądziłem że aż 1600 zł :D

Powiedziano mi, że gdybym zostawił swój stary (ale ORYGINALNY) to cena by wyniosła 780. Pytanie tylko czy bosch to oryginał czy może hitachi jest oryginalnym przeplywomierzem do tego modelu, a bosch po prostu lepszym zamiennikiem ? Może ktoś się orientuje to byłbym wdzięczny...

Edit: błąd. Teraz sprawdziłem. Ten przepływomierz który był zamontowany przy kupnie jest hitachi 4 pinowy. Ten teraz będzie najpewniej boscha... 

Ten hitachi może być oryginalny bo jest z datą 99 rok tak samo jak data produkcji. 

Edytowane przez mr-honest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitachi był oryginalnie ja u siebie założyłem pierburga ori za ok 500zł i śmiga idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ayew napisał:

Hitachi był oryginalnie ja u siebie założyłem pierburga ori za ok 500zł i śmiga idealnie.

I gdzie go kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2017 o 18:48, mr-honest napisał:

I gdzie go kupiłeś ?

czesciauto24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...