Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgrzyt przy wbijaniu 2 i 3, po wymianie sprzęgła.


marek232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z biegami a mianowicie przy przeciągnięciu auta na 1 i szybkiej zmianie na 2 następuje delikatny zgrzyt i wskakuje nie od razu. Podobnie przy zmianie z 2 na 3. Problem zaczął się po wymianie koła dwumasowego, tarcza docisk nie były zmieniane ponieważ ich stan był idealny.  Robił to mój znajomy i ewidentnie coś poszło nie tak, jak myślicie od czego zacząć, co może być powodem? 

Edytowane przez marek232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co założyliście ? nowe koło dwumasowe ? czy było coś kombinowane z zwykłym kołem ? albo co lepsze może próbował naprawić stare ?  chociaż nie szedł bym w te str ..... sprawdz czy kolega jak ci to wymieniał to cięgna z linek dobrze dokręcił ustawił , czy czegoś nie przygiął przez przypadek bo tu bym najpierw to sprawdził i spróbował podregulować bo jeżeli był oby coś nie tak z kołem to raczej przy ruszaniu byś odczuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyliśmy nowe koło luk, jednak nic nie regulował przy wybierakach tylko, jak to się powinno zrobić? 

https://drive.google.com/file/d/0B6RAh-KgiyrjNDQwMHk2NzFHWFk/view

znalazłem coś takiego czy to ta instrukcja? 

Edytowane przez marek232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to zakladal? Albo jest opcja ze niedokladnie odpowietrzony wysprzeglnik albo przy wkladaniu skrzyni opadla troche i jest mozliwosc ze skrzywila sie delikatnie tarcza sprzegla (jest sztywna nie ma tlumika drgan jak w klasycznej) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał to znajomy, raczej ma pojęcie o takich rzeczach. Wsyprzęglik odpowietrzaliśmy kilka razy. A co do tarczy nie sądzę choć nie jest to wykluczone ale najpierw spróbuję od regulacji wybieraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje w bmw i czesto to sie zdarza ludzia ktorzy nie robili tego wczesniej, ale jesli robila to osoba ktora zajmuje sie tym na codzien to wykluczamy ta opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...