Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 AVF static

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po malych, wrzesniowych przygodach czas na calkowicie nowy tył. Graty juz zebrane. Zostalo tylko wszystko poskladac [emoji41]3fd2b4524caf508499022ab72563fcac.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

witam,fele idealnie pasuja pod kolor auta,i pod styl USA,owiele lepiej bez trzech paskow ,powodzenia pzdr

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po strzale ktory dostalem czas na naprawy. Byle do wiosny [emoji113]e1312350fa4937be7ae532f0e65ddac9.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
witam,fele idealnie pasuja pod kolor auta,i pod styl USA,owiele lepiej bez trzech paskow ,powodzenia pzdr
Zawsze cos swiezego. Traz jak poskladam auto moze cos nowego wpadnie. Kilka pomyslow juz mam tylko nie wiem o wybrac [emoji41]

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mala przymiarka na 2018 [emoji41] Jeszcze troche i wyjedzie w finalnym wydaniu [emoji41]64c460b6450f9c3fa6e17cadc6c47f85.jpg43769597a0e5e9042e1068a09181eab4.jpg530207e5ef49ff96376ea4119dc22c46.jpg7e86edd52b6542c5e1560736dabea36e.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

[emoji41]259d773e76882740228c93efd408dd37.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Felgi prezentuje się świetnie ??

W ubiegłym roku na przeglądzie diagnosta się do mnie przyczepil ze mi felgi wystaje poza obrys auta ?? będę musiał w tym roku stoczyć dystans żeby mi się koło trochę schowało do środka. 

Opublikowano
  • Autor
Felgi prezentuje się świetnie [emoji16][emoji16]
W ubiegłym roku na przeglądzie diagnosta się do mnie przyczepil ze mi felgi wystaje poza obrys auta [emoji16][emoji16] będę musiał w tym roku stoczyć dystans żeby mi się koło trochę schowało do środka. 
Ja musze jezdzic do zaprzyjaznionej stacji.. Tylko tam mi podbijaja. Wystajace kola.. Obrysowki, czerwone lampy.. Za to nie chca podbijac

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Kolejny element ukladanki [emoji117]8029d485b2dc77b5f76d37350fd8177a.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

#2c16b2dc8ef746ee65ba4ae2e53e4bbe5.jpg8b5b0f3c125a124258c8064511555f92.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

OOOo trafiłem w temat. Moja klapa koroduje w kilku miejscach (małe parchy). Dużo jest zabawy z demontażem ? Ty masz nową klapę USA z tego co widzę i będziesz dopiero zakładał tak?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
OOOo trafiłem w temat. Moja klapa koroduje w kilku miejscach (małe parchy). Dużo jest zabawy z demontażem ? Ty masz nową klapę USA z tego co widzę i będziesz dopiero zakładał tak?
Co do demontazu to tak: dam sciagalem boczek itd. Dodatkowe swiatlo stop jest nie do wyjecia. Albo peka albo sie rozwarstwia wiec tutaj raczej nie uratujesz. Sama klape sciagal i zakladal mi lakiernik. Ale zrobil to w 15min wiec raczej roboty duzo nie ma :)ff0f93b0496a0b5ac7b6384f6bc5b5ca.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajnie działasz.  Mi się adidas podobał :)

Opublikowano
7 godzin temu, zapamietajnick napisał:

Co do demontazu to tak: dam sciagalem boczek itd. Dodatkowe swiatlo stop jest nie do wyjecia. Albo peka albo sie rozwarstwia wiec tutaj raczej nie uratujesz. Sama klape sciagal i zakladal mi lakiernik. Ale zrobil to w 15min wiec raczej roboty duzo nie ma :)

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki. Na wiosnę będę rwał moją klapę, czyścił i ocenię czy wymiana na inną czy malowanie.
Pięknie wygląda ta USA :giveheart:

Opublikowano
  • Autor
Fajnie działasz.  Mi się adidas podobał [emoji4]
Dzieki [emoji123] teraz wpadl maly problem z turbo... Do tego okazalo sie ze zderzak ktory mam zrobiony i pomalowany nie jest od avanta... I znowu robota sie przedluzy

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Dzięki. Na wiosnę będę rwał moją klapę, czyścił i ocenię czy wymiana na inną czy malowanie.
Pięknie wygląda ta USA :giveheart:
Jesli masz tylko bable to raczej malowanie. Jak juz cos grubszego to lepiej wymienic

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

2/3 [emoji91]a7b7c2f6924e4ef7db98f7bb344aec69.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sezon mozna uznac za otwarty. Plan na 2018 zrealizowany w 90pro. Jeszcze tylko kilka detali oraz poprawa spasow. [emoji48][emoji48][emoji48]e10c1c7a551711e03e349db04bf1ccf9.jpgb824740ecec4c5d71e81a60e34336de5.jpgb5b93c22043729ed06fb21454b5fe285.jpg3684aaada469e3a32f174af2a50a37b0.jpg907c3fca723e823ce76c6e78637c51ca.jpg748769a0a1c433744f595a1b66de12de.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

miodzio :) i nawet klapa wygląda jak byś wgniecenia przełożył ze starej :D

Opublikowano
  • Autor
miodzio [emoji4] i nawet klapa wygląda jak byś wgniecenia przełożył ze starej [emoji3]
Tak sie odbilo.. wiec wgniecen nie ma...d548ef5ec4865f9390ce556a3e2a7aba.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.