Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 AVF static

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu się odj... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Edytowane przez nitroo

Opublikowano
  • Autor
Co tu się odj... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Prześledź polską scenę tuningowa. Wtedy zrozumiesz

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

sufit mega wyszedł, powiedz czy ciężka sprawa oblepić samemu?? dopadł mnie zwisający sufit na drugi dzień upałów , niesamowite jak szybko się to stało ale nie jestem jedyny z tego co zauważyłem . Naklejki?.......dla mnie spoko kumpla B7 też jest oblepiona i moim zdaniem "przykówa" uwagę ;-)

Opublikowano
  • Autor
sufit mega wyszedł, powiedz czy ciężka sprawa oblepić samemu?? dopadł mnie zwisający sufit na drugi dzień upałów , niesamowite jak szybko się to stało ale nie jestem jedyny z tego co zauważyłem . Naklejki?.......dla mnie spoko kumpla B7 też jest oblepiona i moim zdaniem "przykówa" uwagę ;-)
Samemu to ogarnac to raczej spoko ale zawsze lepiej mieć osobę co pomoże np. Trzymać materiał. Najgorzej to rozebrać wszystko. 3 dni zajęła mi robota. Jeden dzień zdejmowalem ok. 4h. Następnego klejenie, tu poszło łatwiej. Z 2h. Roboty. 3 dzień to skladanie. Też ok 4h trzeba liczyć żeby to na spokojnie złożyć.

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Odważnie, pomysł inny i ciekawy mimo że sam bym sie nie zdecydował na taki krok, ale nie Moje zdanie jest tu wazne, jest indywidualnie i pewnie taki tez ma byc ten projekt wiec pwodzenia w dalszych modyfikacjach:) poza tym troche juz takich aut powstało min te i jest to cos zdecydowanie innego:)

32901898725_1de8a2fc91_b.jpg

16075376040_6a34c6759b_b.jpg

Opublikowano
  • Autor
Odważnie, pomysł inny i ciekawy mimo że sam bym sie nie zdecydował na taki krok, ale nie Moje zdanie jest tu wazne, jest indywidualnie i pewnie taki tez ma byc ten projekt wiec pwodzenia w dalszych modyfikacjach[emoji4] poza tym troche juz takich aut powstało min te i jest to cos zdecydowanie innego[emoji4]
32901898725_1de8a2fc91_b.jpg.71d6b2a86ddefef1de90388f9dbdc2d5.jpg
16075376040_6a34c6759b_b.jpg.3f99576e64aa73b672bbbeb5402bf7a9.jpg
Bardzo dużo tego typu aut już jest. W Polsce już chyba jest wszystko właśnie po za adidasem. Jack Daniels, red bull, Martini, Heineken...tego na pęczki jezdzi

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać ze korzystając z chwili wolnego delikatnie wyrolowalem nadkola :)12069d61edbb84aabadc0bfcd82352c5.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Adidas tez juz w PL był:) Ale fajnie się to zgrało nawet:) Bierz moje felgi:)

Opublikowano
Dnia 17.08.2017 o 23:11, zapamietajnick napisał:

8878f6937f8f80ba91f726cc2a0e17e8.jpg

Za te tablice policja się nie czepia?:decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
Adidas tez juz w PL był:) Ale fajnie się to zgrało nawet:) Bierz moje felgi:)
Bardzo możliwe. Nie mówię ze nie Ale z wszystkich firm ta mi najbardziej siadla. Najbardziej mi chodzilo o 3 paski na aucie. A co do felg to najpierw muszę swoje sprzedać.. A nie wiem czy to będzie łatwe zadanie.

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
 
Jeszcze nie miałem żadnej kontroli :)

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
22 minuty temu, zapamietajnick napisał:

Jeszcze nie miałem żadnej kontroli :)

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
 

nie zwracają na to tak uwagi, czy mało nim jeździsz?

Opublikowano
  • Autor
nie zwracają na to tak uwagi, czy mało nim jeździsz?
W moim mieście które ma 10k mieszkańców to policja na każdym rogu więc cały czas ich mijam, byłem w Gliwicach (ponad 400km) i nad morzem (ponad 300km) i cisza. Sporo jeżdżę po Warszawie bo tam studiuję i też się z problemami nie spotkałem. Auto mam na Daily więc w garażu nie stoi :)

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ku wielkiej uciesze większość ludzi pozegnalem Adidasa. Przy okazji wpadła Nowa rolka. [emoji16]b2e0ba9dfb1301048e3316e850d0448d.jpgd35ba1fecf82e7e7dc31e96452979d54.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Teraz będzie robiła robotę :) Dobry wybór :) 

Opublikowano
  • Autor
Teraz będzie robiła robotę [emoji4] Dobry wybór [emoji4] 
W weekend oddaje do malowania. 2018 na [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Przymiarka 2018 :)a7991844d75985c7cf8dbe5f16b22f92.jpg9428f966f0de9910b4c9814bf433c1b9.jpgc346930d148b5b0e1e80e7fa9dd51a1f.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

[emoji48]43a740d9eaff6ade3c7eb6c545629fed.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 18.08.2017 o 11:44, pawelosinski83 napisał:

sufit super, fele też, ale adidas to przegięcie pały moim zdaniem - ale trochę racji masz - jeśli założeniem było zwracanie uwagi - robi to świetnie :decayed:

pokaż fotkę lampki sufitowej? jakaś niespotykana wersja - ma z tyłu 2 kraki 2 i coś na środku, a nie jedną długą kratkę :wink:

Nie wiem czy znasz już odpowiedź, ale jeżeli nie, to jest to kontrolka od wyłączonej poduszki pasażera.

Sorki Mateusz za ot. :)

09R122.jpg

Opublikowano
  • Autor
Nie wiem czy znasz już odpowiedź, ale jeżeli nie, to jest to kontrolka od wyłączonej poduszki pasażera.
Sorki Mateusz za ot. [emoji4]
09R122.jpg
Spoko. A tego przypadkiem nie maja wszystkie BeSzescie ? [emoji57]

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.