Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 AVF static


zapamietajnick

Rekomendowane odpowiedzi

Po malych, wrzesniowych przygodach czas na calkowicie nowy tył. Graty juz zebrane. Zostalo tylko wszystko poskladac [emoji41]3fd2b4524caf508499022ab72563fcac.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,fele idealnie pasuja pod kolor auta,i pod styl USA,owiele lepiej bez trzech paskow ,powodzenia pzdr
Zawsze cos swiezego. Traz jak poskladam auto moze cos nowego wpadnie. Kilka pomyslow juz mam tylko nie wiem o wybrac [emoji41]

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi prezentuje się świetnie ??

W ubiegłym roku na przeglądzie diagnosta się do mnie przyczepil ze mi felgi wystaje poza obrys auta ?? będę musiał w tym roku stoczyć dystans żeby mi się koło trochę schowało do środka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi prezentuje się świetnie [emoji16][emoji16]
W ubiegłym roku na przeglądzie diagnosta się do mnie przyczepil ze mi felgi wystaje poza obrys auta [emoji16][emoji16] będę musiał w tym roku stoczyć dystans żeby mi się koło trochę schowało do środka. 
Ja musze jezdzic do zaprzyjaznionej stacji.. Tylko tam mi podbijaja. Wystajace kola.. Obrysowki, czerwone lampy.. Za to nie chca podbijac

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOo trafiłem w temat. Moja klapa koroduje w kilku miejscach (małe parchy). Dużo jest zabawy z demontażem ? Ty masz nową klapę USA z tego co widzę i będziesz dopiero zakładał tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOo trafiłem w temat. Moja klapa koroduje w kilku miejscach (małe parchy). Dużo jest zabawy z demontażem ? Ty masz nową klapę USA z tego co widzę i będziesz dopiero zakładał tak?
Co do demontazu to tak: dam sciagalem boczek itd. Dodatkowe swiatlo stop jest nie do wyjecia. Albo peka albo sie rozwarstwia wiec tutaj raczej nie uratujesz. Sama klape sciagal i zakladal mi lakiernik. Ale zrobil to w 15min wiec raczej roboty duzo nie ma :)ff0f93b0496a0b5ac7b6384f6bc5b5ca.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie działasz.  Mi się adidas podobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zapamietajnick napisał:

Co do demontazu to tak: dam sciagalem boczek itd. Dodatkowe swiatlo stop jest nie do wyjecia. Albo peka albo sie rozwarstwia wiec tutaj raczej nie uratujesz. Sama klape sciagal i zakladal mi lakiernik. Ale zrobil to w 15min wiec raczej roboty duzo nie ma :)

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki. Na wiosnę będę rwał moją klapę, czyścił i ocenię czy wymiana na inną czy malowanie.
Pięknie wygląda ta USA :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie działasz.  Mi się adidas podobał [emoji4]
Dzieki [emoji123] teraz wpadl maly problem z turbo... Do tego okazalo sie ze zderzak ktory mam zrobiony i pomalowany nie jest od avanta... I znowu robota sie przedluzy

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na wiosnę będę rwał moją klapę, czyścił i ocenię czy wymiana na inną czy malowanie.
Pięknie wygląda ta USA :giveheart:
Jesli masz tylko bable to raczej malowanie. Jak juz cos grubszego to lepiej wymienic

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon mozna uznac za otwarty. Plan na 2018 zrealizowany w 90pro. Jeszcze tylko kilka detali oraz poprawa spasow. [emoji48][emoji48][emoji48]e10c1c7a551711e03e349db04bf1ccf9.jpgb824740ecec4c5d71e81a60e34336de5.jpgb5b93c22043729ed06fb21454b5fe285.jpg3684aaada469e3a32f174af2a50a37b0.jpg907c3fca723e823ce76c6e78637c51ca.jpg748769a0a1c433744f595a1b66de12de.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio [emoji4] i nawet klapa wygląda jak byś wgniecenia przełożył ze starej [emoji3]
Tak sie odbilo.. wiec wgniecen nie ma...d548ef5ec4865f9390ce556a3e2a7aba.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...