Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 AVF static

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Góra zderzaka tylnego zespawana z dołem i do tego dołożony dyfuzor z B7? Też myślałem nad takim rozwiązaniem u siebie (mam kod lakieru LX7Z) i muszę przyznać, że bardzo dobrze to wygląda :kox:  Dobra alternatywa dla kosmicznie drogiego zderzaka z S4 :decayed: 
Mody w dobrym kierunku, tak trzymać :hi:

Opublikowano
  • Autor

To tez jest LX7Z. Na zywo wyglada lepiej niz sie spodziewalem [emoji48]

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno [emoji48]2b9605ea52795527fec8f6da777abaaf.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Miałem Avanta w lx7z. Super kolor :decayed:

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano
  • Autor
Miałem Avanta w lx7z. Super kolor :decayed:
Jaki motor ?


Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

AVF - legenda. Żałuję że sprzedałem :facepalm:

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano
  • Autor
AVF - legenda. Żałuję że sprzedałem :facepalm:
Sprzedales avf i kupiles 2.5 ? :o

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
8 godzin temu, zapamietajnick napisał:

Sprzedales avf i kupiles 2.5 ? :o

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
 

Historia była inna ;) 1.6 Benz, 1.9 axr, 2.0 CDTI, 1.9 bxe, 1.9 AVF 2.0 TDI, 2.5 bdg, 2.5 bau. Do tego 2.0 TDI i 2.5 bau nadal w moich rękach. Po prostu żałuję sprzedaży bo mogłem doposażać tamtego Małysza :) ale zapragnąłem B7 w sedanie i tak już wyszło. 

Opublikowano
  • Autor

[emoji301][emoji301][emoji301][emoji301][emoji301]b6b585e8f01ef79071ab84000474fdf2.jpg9747288bd7abdd995a1c07d5d79a4a06.jpg

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ależ fajnie siedzi na fela :thumbup1:

Opublikowano

Tłuścioszek :naughty:

Opublikowano

Klawe foty jak zawsze. :banan:

Zapodałbym chromy w czarny mat , byłby bardziej uporządkowany , tak jest trochę pstrokato a tak byłyby 2 kolory  nadwozia i czarny mat.  ;)

Opublikowano
  • Autor
Klawe foty jak zawsze. :banan:
Zapodałbym chromy w czarny mat , byłby bardziej uporządkowany , tak jest trochę pstrokato a tak byłyby 2 kolory  nadwozia i czarny mat.  [emoji6]
Czemu postrokato ? Wszystkie listwy mam w chromie wiec pasuje. A tak na marginesie nie wypada zeby fotograf slabe zdjecia wrzucal :D

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Ależ fajnie siedzi na fela [emoji106]1:
Dziekuje [emoji54][emoji123][emoji123]

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, zapamietajnick napisał:

Czemu postrokato ? Wszystkie listwy mam w chromie wiec pasuje. A tak na marginesie nie wypada zeby fotograf slabe zdjecia wrzucal :D

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
 

Relingi są czarne , ramki wokół szyb też czarne z chromem , tylna szyba czarna deczko dookoła --- ja bym dał całość w czerń. Ale to oczywiście Twoje  auto .  ;)

Opublikowano
  • Autor
Relingi są czarne , ramki wokół szyb też czarne z chromem , tylna szyba czarna deczko dookoła --- ja bym dał całość w czerń. Ale to oczywiście Twoje  auto .  [emoji6]
Relingi sa czarne a reszta chrom. Ramki do okola szyb. Grile gora i dol no i felgi. Szyb tez nie mam przyciemnionych wiec nie wiem jaka by miala byc inna :D

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie było więc czas trochę odkopać temat. Po chwili zwątpienia w to auto powracam. W miedzy czasie wpadło kilka dodatków.. 

Wkrótce wpadną nowości :D 

IMG_5264-2 (Copy).jpg

IMG_5741 (Copy).jpg

IMG_5745 (Copy).jpg

IMG_5758 (Copy).jpg

IMG_5362 (Copy).jpg

Opublikowano

Dobrze ze została w dobrych rekach ;) 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Frond Side napisał:

Dobrze ze została w dobrych rekach ;) 

Chwila zwatpienia.. Ale wszystko wrocilo do normy ?

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne kontrowersje wpadły do auta ! 
-splittery
-progi
-dyfuzor
-lotki

IMG_9078.jpg

IMG_9082.jpg

IMG_9083.jpg

IMG_9088.jpg

IMG_9089.jpg

IMG_9097.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.