Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który telefon wybrać


Który telefon  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który telefon byś wybrał?

    • Xiaomi Redmi 3s 32GB DualSim LTE
      7
    • Lenovo K6 DualSIM LTE
      0
    • ASUS Zenfone 3 MAX ZC520TL
      2
    • Sony Xperia XA
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Note 4 jest ok, da się jakoś edytować ankietę żeby go dodać??

Edytowane przez mily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz nic z mediatekiem. Fajny procek,ale odstaje jeszcze od snapa. Druga sprawa że w kulki lecą i jest problem z aktualizacjami. Także ja bym wolał snapa ;) Ojciec ma Redmi PRO z X20 i mimo 10rdzeni spodziewałem się czegoś więcej(wychodzi jakieś +/- 80tys w antutu). Ale aktualizacje do androida 7 leżą i nie wiadomo czy będą. I tak jest z procesorami od tej firmy. Śledzę tematy na Miui forum ;)

Jeżeli nie zależy Ci na aktualizacjach to propozycja dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na aktualizacjach, ale raczej chyba jest możliwość aktualizacji w jakimś punkcie z telefonami? Do tej pory miałem Sony Z i odbywało się to z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś będą :) I tak od razu polecam instalacje Miui polska bo niekiedy przychodzi telefon z syf miui... Aktualizacje są co piątek,ale z tym też  różnie bywa. Na razie z tego co czytałem to mediateki na razie nie mają aktualizacji do 7. 

Wsparcie na pewno będzie,wydajność też :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Panowie... jak kupuję się Xiaomi ze sklepu w Polsce (mówie tu o dużych sklepach x-kom, komputronik, media expert) to jaki tam system jest wgrany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być global. Sprawdź ceny bo w x-kom i RTV AGD,komputronik mają ceny z kosmosu. ABC Data musi zarobić na sporej marzy...Masz jeszcze aze.com.pl, technos itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rybus85 napisał:

Powinien być global. Sprawdź ceny bo w x-kom i RTV AGD,komputronik mają ceny z kosmosu. ABC Data musi zarobić na sporej marzy...Masz jeszcze aze.com.pl, technos itd

GLOBAL jest w 100 %. Czyli pełne aktualizacje po WIFI bez kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, talib1990 napisał:

Czyli pełne aktualizacje po WIFI bez kombinacji.

Mowa o xiaomi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku xiaomi boję się o gwarancję, ale okazuje się że kupiony w Polsce u dystrybutora mamy gwarancję 2 letnią więc jest ok, jak są aktualizację to też pasi. Przyznam że coraz bardziej skłaniam się do Note 4, trochę poczytałem, wyglądem też mi pasuje no i 5,5 cala wyświetlacz, co dla mnie jest istotne bo często czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mily napisał:

W przypadku xiaomi boję się o gwarancję, ale okazuje się że kupiony w Polsce u dystrybutora mamy gwarancję 2 letnią więc jest ok, jak są aktualizację to też pasi. Przyznam że coraz bardziej skłaniam się do Note 4, trochę poczytałem, wyglądem też mi pasuje no i 5,5 cala wyświetlacz, co dla mnie jest istotne bo często czytam.

Note 4 sobie odpuść ze względu na Mediateka - bardziej prądożerny, bywają apki które go nie wspierają, brak aktuaizacji w dalszym czasie. Pomyśl o note 3 Pro na Snapie badz Mi5.

Gwarancja ? Co się w telefonie psuje.. wyświetlacz który w większości i tak nie podejdzie pod gwarancje wtedy kupujesz za pare groszy i uzywasz dalej http://allegro.pl/wyswietlacz-lcd-dotyk-ekran-xiaomi-redmi-note-3-i6710712452.html ja nie mam zamiaru złodziejom płacić w Polsce...  kupiłem na aliexpress za 804 zł telefon rok temu który teraz w PL kosztuje 1199 ... :) przez rok córka mi go zalała i głosnik przestał działać... 25 zł z wymianą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note 3 Pro i Mi5 odpadają słabo z kartą rozszerzeń, ja potrzebuję 64GB na karcie, a to dla mnie priorytet. 

Edytowane przez mily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mily napisał:

Note 3 Pro i Mi5 odpadają słabo z kartą rozszerzeń, ja potrzebuję 64GB na karcie, a to dla mnie priorytet. 

Note 3 pro ma port kart micro SD jeśli nie używasz Dual Sim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w parametrach napisali że tylko do 32GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mily napisał:

Tak ale w parametrach napisali że tylko do 32GB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą smartfonów w ankiecie?? Przyznam że skłaniałem się do Sony XA bo mam Sony Z i była niezawodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą smartfonów w ankiecie?? Przyznam że skłaniałem się do Sony XA bo mam Sony Z i była niezawodna.

Bateria 2300mah kontra 4000mah w Xiaomi oraz 2gb ramu kontra 3gb ;) przepaść.....

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Zawartość dodana 4 minutes later

Bateria 2300mah kontra 4000mah w Xiaomi oraz 2gb ramu kontra 3gb [emoji6] przepaść.....

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro


Dodatkowo ekran Sony ma 720p a Xiaomi 1080p , zagęszczenie pixeli też na korzyść Xiaomi... Sony jest z tego co przeczytałem na mediateku...

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się, że stylistyka Sony jest jak Fiata Multipli 1 generacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...