Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek oleju przy pasku rozrządu 8 tys km po wymianie rozrządu


Grzegorz Olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam pewien problem jestem nie do końca szczęśliwym posiadaczem audi A4 B6 3.0 v6 benzyna 2003r. Otóż świeżo po kupnie auto wymieniłem rozrząd wszytko było ok do kiedy nie zrobiło się zimno i nie zaczely padać cewki (przejechane około 8 tys km). Przy wymianie cewki mój następny mechanik ( wymianę rozrządu wykonywał inny mechanik)  dzwoni do mnie ze jest mocny wyciek oleju około 2 litry i że cieknie przy pasku rozrządu. Jestem zielonym szczypiorem jeżeli chodzi o mechanikę samochodową do tego młodym. Teraz moje pytanie czy mechanik zmieniający rozrząd powinien odrazu wymienić te uszczelniacze? Ponieważ za rozrząd wyszło mnie około 1,7 tys zł a teraz naprawil uszczelniacz zmienił pasek bo był mokry od oleju i zaśpiewał sobie 650 zł i powiedział że uszczelniaczy przy rozrzadzie jest 5 jak padną kolejne znowu będę sciagał i płacił za ustawienie rozrządu? 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien Cię poinformować o wyciekach bo to w końcu on rozbiera i widzi że wszystko uwalone olejem.

Nie zrobił tego bo mu się zapewne nie chciało i nie szanuje swojego klienta.

 

PS. Patrz gdzie piszesz, dział Silnik jest odpowiedniejszym miejscem na twój temat.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena ustawiania rozrządu w tym aucie nie stety taka jest mocno z ciebie nie zdarł. Z ciekawość gdzie teraz robiłeś tego ASN ?

 

PS. uzupełnij profil poprawnie bo masz jakieś herezje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić od razu wszystkie uszczelniacze wałków rozrządu i uszczelniacz wału korbowego przód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...