Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 1.9 AHU na 110 km


Endriu110694

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam takie pytanko do forumowiczów 1.9 TDI 90 km kod AHU ile można wyciągnąć z tej jednostki samym programem , byłem wczoraj u jednego magika który twierdzi że robił z tymi silnikami spokojnie 130 , średnio ja w to wierzę a poza tym mnie bardziej interesuje okolice 105 może 110 szukałem trochę po forach ale mozna jedynie dostać migreny od tych wszystkich mądrości , dodam że autko będe jeszcze użytkował może roczek max 2 i po prostu chcę trochę podnieść komfort podróżowania , ale ze względu na to że auto prawdopodobnie zostanie w rodzinie wolał bym żeby się nie rozkraczyło , i jeszcze jedno pytanko czy taka nowa mapa jest rzeczywiście odczuwalna w codziennym użytkowaniu , czy czuć różnice pod prawą noga ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można wycisnąć 115km, może 120km, zależy od programu, kondycji silnika itp. AHU to prosty silnik i program jak jest dobrze napisany nic złego tej jednostce nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy forumowicze mogą kogoś polecić z okolic Lubaczowa , Zamościa kto rzetelnie wykona taki program ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daron Poniatowa, Pro chip Nałęczów tu sie nie zawiedziesz na efektach

Co do tych 130km to powiedz temu człowiekowi żeby nie robił w balon narodu, te 125-130km to wypluwa ale z zmienionymi wtryskami, zwykła serujna AHU jak wypluje 115 to będziesz miał powód do świetowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze powiedzmy że osiągniemy 110 km dodam że silnik zdrowy , nic nie pije nawet w weekendy nie podciąga :D Czy taka ingerencja może skrócić jego żywot czy to po prostu będzie jak zdjęcie z niego elektronicznego kagańca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze powiedzmy że osiągniemy 110 km dodam że silnik zdrowy , nic nie pije nawet w weekendy nie podciąga [emoji3] Czy taka ingerencja może skrócić jego żywot czy to po prostu będzie jak zdjęcie z niego elektronicznego kagańca ??

powiedzmy że odetchnie dopiero ten silnik [emoji16]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to prawidłowa modyfikacja i nie pałować na zimnym,po zakończonej jezdzie wystudzić turbo,porządny olej 5w40,nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ja mam serię ahu 90 km 2000r polift katalizator jeszcze jest. wtryski z afn mam nowe bosch leza i czekaja na montaż. plus program ile km można uzyskać. i czy program mi zrobia po kablu czy trzeba sterownik wyciągnąć i lutowac chipy,?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie trzeba wyciagac,dobry i tani jest gosc ktorego znajdziesz na forum audi 80 jak chcesz to podam ci namiar,robilem pare lat temu golfa 1z na wtryskach afn,pojecia nie mam ile mial koni ale passaty awx to byly robaki,a dymu zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ja mam serię ahu 90 km 2000r polift katalizator jeszcze jest. wtryski z afn mam nowe bosch leza i czekaja na montaż. plus program ile km można uzyskać. i czy program mi zrobia po kablu czy trzeba sterownik wyciągnąć i lutowac chipy,?? 

Okolice 130 ps i 300 nm ...
Jak 2000r pelen 2 lift to na 99% idzie po kablu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jeszcze ja podpinam sie pod temat w swoim ahu zmienilem turbo(afn) I wycialem kata chce jeszcze wymienic wtryski na 216 I jechac na mape Ile moge uzyskac km I nm ? Przy zmianie samego turba ile orientacyjnie km dochodzi ? :-)

Edytowane przez jack3631
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 2 masa którą ma ten. moj ahu obecnie jest w bdb stanie. stanie sie cos temu sprzeglo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...