Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oświetlenie bagażnika


Chociosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z oświetleniem bagażnika w moim Aucie. Dopiero kilka dni po zakupie zorientowałem się, że nie działa. Sprawdzałem bezpieczniki, żarówki i prąd. Wszystko jest OK. Ponoć jest jakiś "dzyndzel", który się wciska samoczynnie po zamknięciu klapy bagażnika a po otwarciu się wysuwa przez co się zapala światło. Niestety nie wiem gdzie go szukać, w internecie nic na ten temat nie znalazłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalapa w sedanie jak i w avancie jest otwierana przez elektryke. Jak sciagniesz wewnętrzną obudowę klapy to przy zamku powinien być szilniczek czy elektrostyk który otwiera fizycznie klapę, a w nim będzie "dzyndzel", który zamyka albo otwiera przejście dla światła w bagażniku. Nie jestem teraz w 100% pewien czy w sedanie nie ma po prostu "guzika" jak w drzwiach bocznych. Jeśli nic takiego nie widzisz no to ściągamy "boczek" klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa?
Bo u mnie też ten sam problem
Wszystkie lampki w podufitce świeca poza ostatnią, podswietlajaca bagaj w avancie
Dzyndzla na wzór tego z drzwi bocznych nie znalazłem A coś musi włączać i wyłączać ta lampkę
Tylko co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

często problemem są zimne luty na płytce która znajduje się w kloszu. Proponuje zdemontować lampę i poszukać zimnego luta, ewentualnie, podgrzać krótko wszystkie luty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...