Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Prośba o opinię na temat alufelg


Arek8888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję zakup felg aluminiowych do swojej Audi aby poprawić jej wygląd. Mam pewną zagwozdkę, a mianowicie zastanawiam się, czy wypada zakładać ori fele, ale np. z Mercedesa. Czy logo innej marki nie będzie się gryzło z wizerunkiem Audi? czy lepiej szukać tylko i wyłącznie ori Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz poprawić wygląd Audi wstawiając alufele z Merca? ;) Żartujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a dlaczego akurat oryginalne? Ja kupiłem używane aluminiowe felgi niemieckiej firmy RC w niedużej cenie. Coś takiego - 2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, golfagn napisał:

Chcesz poprawić wygląd Audi wstawiając alufele z Merca? ;) Żartujesz? 

Widywałem takie egzemplarze, dlatego pytam innych o zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maniek_0904 napisał:

Witam, a dlaczego akurat oryginalne? Ja kupiłem używane aluminiowe felgi niemieckiej firmy RC w niedużej cenie. Coś takiego - 2.JPG

Dopiero zaczynam swoją przygodę z motoryzacją i nie wiem za bardzo jakie firmy produkują dobre felgi. Dlatego skłaniam się ku ori, ponieważ w tym przypadku nie będzie wątpliwości co do jakości. A mógłbyś napisać właśnie jakich firm warto szukać? Twoje wyglądają super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bastech napisał:

Nie widzi mi się taka kombinacja.

 

Dzięki, właśnie takich odpowiedzi oczekuję. Głosów na tak lub nie. Są na tym forum osoby z niewątpliwie większym doświadczeniem ode mnie, a kto pyta nie błądzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie napewno oryginalne są najpewniejsze. Jest mnóstwo firm produkujących felgi. Trzeba poprostu patrzeć na pochodzenie producenta - nie założyłbym bym chińczyków. Brat miał i gięły się oraz pękały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet Audi 16 w ładnym stanie z dekielkami i wysyłką kupiłem za 400zl. Tu nawet nie ma o czym gadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maniek_0904 napisał:

Ogólnie napewno oryginalne są najpewniejsze. Jest mnóstwo firm produkujących felgi. Trzeba poprostu patrzeć na pochodzenie producenta - nie założyłbym bym chińczyków. Brat miał i gięły się oraz pękały.

Wiadomo, wszystko co chińskie należy omijać z daleka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, golfagn napisał:

Komplet Audi 16 w ładnym stanie z dekielkami i wysyłką kupiłem za 400zl. Tu nawet nie ma o czym gadać :)

No właśnie ja trochę obawiam się kupowania felg z przesyłką, bo teoretycznie można trafić na jakieś prostowane, które będą później bić. Ale to chyba trzeba mieć dużego pecha albo trafić na nieuczciwego sprzedawcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zeszlego sezonu kupilem komplet alufelg orginalnych audi a okazalo sie ze ze jedna byla krzywa przez co trzeba bylo ja prostowac a nawet podczas jazdy slychac lekkie bicie,  najlepiej kupowac z jakiegos zaufanego  zrodla, czasami nawet aledrogo do takich nei nalezy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, akro023 napisał:

ja zeszlego sezonu kupilem komplet alufelg orginalnych audi a okazalo sie ze ze jedna byla krzywa przez co trzeba bylo ja prostowac a nawet podczas jazdy slychac lekkie bicie,  najlepiej kupowac z jakiegos zaufanego  zrodla, czasami nawet aledrogo do takich nei nalezy 

Rozumiem, dzięki za radę. Dlatego będę szukał felg gdzieś na miejscu, aby najpierw sprawdzić je na wyważarce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy w przypadku oryginalnych felg Audi o rozmiarze 6Jx15 ET45 śruby z felg stalowych pasują do aluminiowych czy trzeba kupić inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...