Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Deska rozdzielcza Kokpit


sebagzg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na etapie wymiany deski rozdzielczej po wystrzałach airbagow , zakupilem inna z demontażu nie regenerowaną , nie wiem jak sie zabrać do wymiany i czy w ogóle dam sobie rade ?? heee macie może jakieś rady ? jak sie do tego zabrać alboo jeśli to skomplikowane to może polecacie jakiś warsztat na śląsku ktory moglby dokonać wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo wdzięczny,  w takim razie czekam na jakieś info ;) wielkie dzięki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki teraz doczytałem a byłem przed nocka i wstałem ze to o b8 chodzi a ja w b6 ale z tego co kojaze to tunel musisz odkreciic shcowek polke pod kierownicya słupki szyby zegary  i mozliwe keirownicei pod listwa ozdobna w konsoli chyba jest sruba w etce zerknij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli B8 nie odbiega od innych, to mocowania masz za zegarami, schowkiem. Nie wiem czy nie będzie ich też z boku kokpitu. Na pewno musisz zdemontować środkową konsolę z tunelem( jeśli jest połączona. Słupków raczej nie musisz , ale ręki nie dam obciąć. Kiera z osprzętem do demontażu, bo będzie przeszkadzać, w C6 demontowałem całe badziewie wewnątrz kokpitu( dmuchawę, cały zespół nawiwu wentylacji, itp.) Nie jest to jakaś skomplikowana robota, raczej czasochłonna i marudna :) Powodzenia. Właśnie zacząłem remont łazienki, bo inaczej bum Ci pomógł. Kato niedaleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wisiel napisał:

Jeśli B8 nie odbiega od innych, to mocowania masz za zegarami, schowkiem. Nie wiem czy nie będzie ich też z boku kokpitu. Na pewno musisz zdemontować środkową konsolę z tunelem( jeśli jest połączona. Słupków raczej nie musisz , ale ręki nie dam obciąć. Kiera z osprzętem do demontażu, bo będzie przeszkadzać, w C6 demontowałem całe badziewie wewnątrz kokpitu( dmuchawę, cały zespół nawiwu wentylacji, itp.) Nie jest to jakaś skomplikowana robota, raczej czasochłonna i marudna :) Powodzenia. Właśnie zacząłem remont łazienki, bo inaczej bum Ci pomógł. Kato niedaleko :)

Dzięki Panowie za rady i dobre chęci, zabieram sie za robotę w sobote od rana zeby zdemontowac kokpit i zalozyć odrazu nowy bo poźniej mogą mi zostać jakieś śrubki :P hehe myślę by zrobić jakąś dokumentację fotograficzną z roboty i wstawię później na forum może jeszcze komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach czeka mnie wymiana deski , czy macie jakieś wskazówki co i w jakiej kolejności rozbierać? A może jest jakiś manual, zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 12:46, patricks1 napisał:

Na dniach czeka mnie wymiana deski , czy macie jakieś wskazówki co i w jakiej kolejności rozbierać? A może jest jakiś manual, zdjęcia?

Najpierw proponuje wymontować tunel, potem zabrać się za schowek w desce, potem radio i panel klimy licznik a wtedy to już z górki leci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...