Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeplywomierz


Riven

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, wybaczcie za brak polskich znakow ale niestety mam klopot z telefonem. Mianowicie od jakiegos czasu mam problem z moim 1.9 tdi afn taki, ze przy trzymaniu pedalu gazu do polowy auto ladnie przyspiesza, a przy wbiciu w podloge nie dzieje sie zupelnie nic przez jakies 6 sekund po czym cyklicznie co kilka sekund wbija w fotel, odpuszcza, wbija odpuszcza i tak sobie przyspiesza nawet do 180. Robi tak na chyba kazdym biegu. Bardzo duzo sie tu naczytalem, powymienialem filtry i olej i oczekuje teraz na kabel vag. Czekajac pomyslalem, ze wyczyszcze egr niestety nie pomoglo ALE dzisiaj wyjalem swoja przeplywke w celu wyczyszczenia, a tu zonk.. Jakis chyba zamiennik firmy EBERSPACHER.. I tu mnie tknelo.. Co sadzicie o tej firmie? Domyslam sie, ze prawdopodobnie tej przeplywki zadne mycie nie uratuje ;) prosze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mialem jak sie n75 zdupczyl. Dziurka sie zrobila w membranie. Podmien n75 z n18 z egru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n75 podczas wymiany wezy podcisnienia pekl krociec i wymienilem go na nowy, wczoraj przeplywke wyczyscilem i jazda probna: pierwsze kilka minut jazdy calkowity trup, potem na kilka minut auto odzylo i byla rakieta i nie do poznania, po czym wszystko wrocilo do stanu z przed czyszczenia, wiec raczej znalazlem winowajce problemu.

Edytowane przez Riven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup uzywke podparta logami i bedziesz mial spokoj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobie bo widzac jakosc tych zamiennikow to na pewno ori uzywka bedzie lepsza. Co ciekawe na eberspasherze zadnych oznaczen/numerow.. Nic :lol:  teraz juz mi tak nie odcina jak wczesniej ale auto ma spora turbo dziure i generalnie muli.. Nie polecam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...