Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie działa oświetlenie wewnątrz nawet manualnie włączając


zborescian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z moim Audi a4b6,chodzi o oświetlenie wnętrza (w kabinie się nie świeci po otwarciu którychkolwiek drzwi na podsufitce z przodu ani z tyłu,nie można manualnie włączyć żadnego światła na podsufitce nawet,żarówki są ok,po otwarciu pilotem w środku też się światło nie zaświeci nawet i na fis się nic nie pokazuje po otwarciu pilotem,dalej działa normalnie po odpaleniu auta) Proszę o pomoc,bezpieczniki posprawdzane.. a może ktoś zna dokładny nr bezpiecznika który może być za to odpowiedzialny? chociaż wydaje mi się,że prąd nie dochodzi gdzieś...a może w module komfortu się upalił stycznik od oświetlenia? proszę o pomoc,gdzie i czego mam szukać...skrzynka piwa gwarantowana dla pomocnego !! albo jeśli ktoś jest obcykany w tej elektryce i wiedziałby w czym może tkwić problem albo podpowiedziałby co sprawdzać itd to najlepiej przez telefon pogadać,podam w priv

Edytowane przez zborescian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bezpiecznik modułu komfortu, jak ja wymieniales żarówkę w swojej B7 i przez przypadek zwelem plus z minusem to właśnie ten wymieniłem

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem .. Tylko mi stało się tak po włączeniu zielonego menu przez vcds  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...