-
Audi A4 B7 2.0 TDI BLB kuleje na jeden cylinder
Witam Przepraszam że tak późno odpisuję ale byłem zajęty i nie dostawałem powiadomień że jest odpowiedź na mój post Ciśnienie na ylindrach było mierzone na zimny, na wszystkich cylindrach dochodziło do 30 bar P0304 taki błąd wywala na 4 cylindrze, Pompowtryski zostały zregenerowane, pompa tandemowa jest nowa a samochód dalej kuleje na zimnym silniku, czy zostaje zdjęcie głowicy i bezpośrednie sprawdzenie jej?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI BLB kuleje na jeden cylinder
Witam tak jak w tytule, zimny silnik po nocy ma problem z odpaleniem tak jak by nie dostawał paliwa gdy juz odpali to zachowuje sie tak jakby pracował tylko na 3 cylindry, po krótkiej chwili i kilku dodaniach gazu zaczyna pracowac normalnie, kazde kolejen palenie na cieplym jest juz bez problemu, tylko jak postoi dłuzej to dalej zaczyna sie krecenie i chwilowy brak jedego cylindra Z kanału 13 odczytałem wartosci gdy kuleje i sa takie; 1 - 0.82 2 - 3.01 3 2.99 4 0.68 na cieplym 1 - 0.05 2 - 0.02 3 - 0.05 4 0.14 ostatnio wyczytałem zeby sprawdzic grupe 23 i wartosci maja sie tak -36 -37 -28 -48 Czy ktos moze miał podobny problem, czy zaczac od zmiany pompy tandemowej, czy to ona moze byc przyczyna tego dziwnego palenia ?
-
Spadek napięcie
Ok dziękuję, jutro po pracy sprawdzę to wszystko a jak nie pomoże to zostaje tylko elektromechanik Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Spadek napięcie
Podać inny plus i minus to mogę poprostu jeden przewód doczepic do akumulatora a drugi do złącza żarówki i na zmianę? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Spadek napięcie
Zmierzylem napięcie na wyjściu, przy samych żarówkach. Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Spadek napięcie
Witam Mam problem a mianowicie na dwóch przednich i jednej tylnej od strony kierowcy na blotniku jest obniżone zasilanie świateł postojowych pokazuje 10,3 V co sprawia że przednie ledy chwilę świecą i gdy spadnie napięcie to gasną a tylna zwykła żarówka delikatnie się tylko świeci AUDI A4 B7 Avant Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Sprawdziłem dziś błędy, niestety dalej się pojawił, trzeba szukać dalej Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
BLB przekaźnik świec żarowych
Witam kolego Mam podobny problem, czy wymiana przekaźnika pomogła? Świece w porządku? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Sprawdziłem oba przekaźniki tak jak chłopak z załączonego linku Między starym a tym który kupiłem jest niewielka różnica w mohm Pozostaje mi tylko poczekać do jutra Co ciekawego zauważyłem że po wypieciu kostki z numeru 2 i powtornym jej włożeniu błędy komputer pokazuje jak coś odlacze ale teraz już błędu 17054 nie pokazuje Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Pod nr 3 Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Ten błąd jest też inaczej opisany jako P0670 Przekaźnik ten znajduje się pod komputerem Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Ja to tego posta dołączyłem się z pytaniem Mój silnik ma oznaczenie BLB więc wszystko wskazuje że powinien wywalić błąd uszkodzonych świec A tak tylko wyskakuje błąd 17054 Przekaźnik 461 wymieniony i błąd dalej się pojawia VCDS przed oddalenie pokazał w Glow Status No pre glow później post glow a na końcu główna off Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Rozumie Więc zacznę od wymiany przekaźnika, jest już zamówiony, jak tylko będę go miał i zostanie założony to wyjaśni się czy trzeba szukać dalej. Napiszę co z tego wyszło Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Czy taki stopniowy wzrost może być spowodowany tym że zwiększa się długość przewodu który dochodzi do świecy? Spalone świece w takim razie będą wywołać osobny, swój błąd? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Witam Mechanik sprawdzał czemu nie grzeje świec Podejrzewa przekaźnik świec zarowych 461 03G907282 Sprawdzał też rezystancji na świecach, na każdej co innego 1,1 1,3 1,5 1,7 Czy to normalne? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
kefinek931
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta