Treść opublikowana przez kefinek931
-
Audi A4 B7 2.0 TDI BLB kuleje na jeden cylinder
Witam Przepraszam że tak późno odpisuję ale byłem zajęty i nie dostawałem powiadomień że jest odpowiedź na mój post Ciśnienie na ylindrach było mierzone na zimny, na wszystkich cylindrach dochodziło do 30 bar P0304 taki błąd wywala na 4 cylindrze, Pompowtryski zostały zregenerowane, pompa tandemowa jest nowa a samochód dalej kuleje na zimnym silniku, czy zostaje zdjęcie głowicy i bezpośrednie sprawdzenie jej?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI BLB kuleje na jeden cylinder
Witam tak jak w tytule, zimny silnik po nocy ma problem z odpaleniem tak jak by nie dostawał paliwa gdy juz odpali to zachowuje sie tak jakby pracował tylko na 3 cylindry, po krótkiej chwili i kilku dodaniach gazu zaczyna pracowac normalnie, kazde kolejen palenie na cieplym jest juz bez problemu, tylko jak postoi dłuzej to dalej zaczyna sie krecenie i chwilowy brak jedego cylindra Z kanału 13 odczytałem wartosci gdy kuleje i sa takie; 1 - 0.82 2 - 3.01 3 2.99 4 0.68 na cieplym 1 - 0.05 2 - 0.02 3 - 0.05 4 0.14 ostatnio wyczytałem zeby sprawdzic grupe 23 i wartosci maja sie tak -36 -37 -28 -48 Czy ktos moze miał podobny problem, czy zaczac od zmiany pompy tandemowej, czy to ona moze byc przyczyna tego dziwnego palenia ?
-
Spadek napięcie
Ok dziękuję, jutro po pracy sprawdzę to wszystko a jak nie pomoże to zostaje tylko elektromechanik Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Spadek napięcie
Podać inny plus i minus to mogę poprostu jeden przewód doczepic do akumulatora a drugi do złącza żarówki i na zmianę? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Spadek napięcie
Zmierzylem napięcie na wyjściu, przy samych żarówkach. Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Spadek napięcie
Witam Mam problem a mianowicie na dwóch przednich i jednej tylnej od strony kierowcy na blotniku jest obniżone zasilanie świateł postojowych pokazuje 10,3 V co sprawia że przednie ledy chwilę świecą i gdy spadnie napięcie to gasną a tylna zwykła żarówka delikatnie się tylko świeci AUDI A4 B7 Avant Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Sprawdziłem dziś błędy, niestety dalej się pojawił, trzeba szukać dalej Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
BLB przekaźnik świec żarowych
Witam kolego Mam podobny problem, czy wymiana przekaźnika pomogła? Świece w porządku? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Sprawdziłem oba przekaźniki tak jak chłopak z załączonego linku Między starym a tym który kupiłem jest niewielka różnica w mohm Pozostaje mi tylko poczekać do jutra Co ciekawego zauważyłem że po wypieciu kostki z numeru 2 i powtornym jej włożeniu błędy komputer pokazuje jak coś odlacze ale teraz już błędu 17054 nie pokazuje Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Pod nr 3 Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Ten błąd jest też inaczej opisany jako P0670 Przekaźnik ten znajduje się pod komputerem Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Ja to tego posta dołączyłem się z pytaniem Mój silnik ma oznaczenie BLB więc wszystko wskazuje że powinien wywalić błąd uszkodzonych świec A tak tylko wyskakuje błąd 17054 Przekaźnik 461 wymieniony i błąd dalej się pojawia VCDS przed oddalenie pokazał w Glow Status No pre glow później post glow a na końcu główna off Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Rozumie Więc zacznę od wymiany przekaźnika, jest już zamówiony, jak tylko będę go miał i zostanie założony to wyjaśni się czy trzeba szukać dalej. Napiszę co z tego wyszło Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Czy taki stopniowy wzrost może być spowodowany tym że zwiększa się długość przewodu który dochodzi do świecy? Spalone świece w takim razie będą wywołać osobny, swój błąd? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Witam Mechanik sprawdzał czemu nie grzeje świec Podejrzewa przekaźnik świec zarowych 461 03G907282 Sprawdzał też rezystancji na świecach, na każdej co innego 1,1 1,3 1,5 1,7 Czy to normalne? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Dziękuję kolego Więc muszę sprawdzić który przekaźnik mam i czy jest on wadliwy i dodatkowo J179 Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Przekaźnik 202 - świece żarowe
Audi a4 b7 2,0 tdi Przy jakiej temp. powinny zacząć grzać świece? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Błędy modułu komfortu
Niestety nie wiem, mechanik wymienił i było ok Czy vcds powie mi coś o świecach ?
-
Błędy modułu komfortu
Powiedzcie mi od czego powinienem zacząć szukać problemu Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Błędy modułu komfortu
A jest możliwość taka że świece mogły być źle dobrane, myślę że mechanik który to robił pomyślałem.zeby porównać je z starymi które wyjmowal Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Błędy modułu komfortu
Witam Skoro już jesteśmy przy problemie błędów czy spotkał się ktoś z takim 17054 Glow Plug Module 1 Glow plug circuit P0670 Wiem że to dotyczy świec zdrowych, lecz świece były wymienione na nowe, działały jedna zimę i już teraz nie dają o sobie znać , na zegarach nie wyświetla żadnego błędu tylko vcds pokazuje. Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Mam pytanie Czy jak założę jakieś dobre żarówki to mogę używać ich jako światła do jazdy dziennej? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
BPW, telepanie motorem na biegu jałowym
Kolego mam ten sam problem z tymi drganiani na wolnych obrotach, 1200 i 1800 Zmiana pompek z uszczelbiaczami nie pomogła, będę musiał spróbować pobawić się z dawkami Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
W opakowaniu znajdują się wszystkie części do podpięcia kamerki i oczywiście czy rns-e z auta 2005 audi a4 b7 pociągnie te modyfikacje? Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Czy mógłbyś mnie pokierować gdzie mogę nabyć ten moduł Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka