Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falujące doładowanie


karaluch8

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Podpowiedzcie, co może być przyczyną falującego doładowania? Powiem tak, geometria chodzi bez zacięcia, n75 podmieniany, wszystkie wężyki nowe. Sytuacja jest tego typu, wszystko git jeździ, żadnych trybów awaryjnych - ale. Zawsze musi być to ale, dlaczego robiąc logi, zawsze jest sytuacja tego typu, że dobija cisnienie do np. 2,4mbar, i gwałtownie zbija do 1,7. Ale auto jedzie. Więc dlaczego geometria w pore nie zareaguje żeby ładnie utrzymać zadane ciśnienie? Problem może leżeć w źle wyregulowanej sztandze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze musisz zmienic to turbo bo cie wykonczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mozgu napisał:

Wydaje mi sie ze musisz zmienic to turbo bo cie wykonczy :)

A już mnie to nawet nie męczy, tylko bawi :grin:
A po za tym, zaworek n75 dostał oleju do pełna, i o dziwo nawet idzie :naughty:
W ten przebieg nie chce mi się wierzyć. Ale chociaż wsiadam, jade i zawsze dojeźdza . To ją jedynie trzyma przy życiu u mnie. Jakby gdzieś w trasie staneła, od razu do żyda za bezcen.

17710252289112868749.jpg

Edytowane przez karaluch8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień gruchę turbiny na z AWX-A,tylko dokładnie ustaw jej długość ,trochę  gimnastyki jest ale dasz rade bez wyciągania turbiny,miałem identyczne objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmierzyć po wyciągnięciu,na dole jest zawleczka i dwie nakrętki m6(od spodu gruchy) i wtedy pomierz jak całość wyciągniesz-tylko nie rozkręcaj jej przed wyciągnięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Helga napisał:

Musisz zmierzyć po wyciągnięciu,na dole jest zawleczka i dwie nakrętki m6(od spodu gruchy) i wtedy pomierz jak całość wyciągniesz-tylko nie rozkręcaj jej przed wyciągnięciem.

A idź pan... nie powiem gdzie. Gdyby ktoś tam łap nie wkładał, to bym nie pytał ile ma oryginalnie.

Po za tym, wydłużyłem swoją minimalnie, metodą prób i błędów. I jak na razie nie ma przeładowania. I jedzie w miare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...