Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"


andrew221181

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH I PROSZĘ O RADĘ!

(AUDI A4 B6 ,1.9 TDI 130 KM, 2001 250 TYŚ PRZEBIEG).

OD PEWNEGO CZASU MOJE AUTKO DOŚĆ MOCNO KOPCI, NA SNIEGU POD WYLOTEM TŁUMIKA POZOSTAJE PLAMA OKOPCENIA I TO DOŚĆ SPORA, OCZYWIŚCIE PRZY OBROTACH OKOŁO 3,5 TYS. PRZY RUSZANIU TRZEBA WEJŚĆ NA WYŻSZE OBROTY, PONIEWAŻ NA NIŻSZYCH DUSI SIE I MOŻE ZGASNĄĆ. PONADTO WCZASIE JAZDY NA TRASIE NA BIEGACH OD 3-GO DO 5-GO PRZY OBROTACH OKOŁO 2000 - 2500 POSZARPUJE SEKUNDĘ I DALEJ JEDZIE JUŻ NORMALNIE, A PO PRZEKROCZENIU 120 KM/H TRACI MOC.

POWIEDZCIE PROSZĘ O CO TU MOŻE CHODZIĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z silnikiem :polew:

Tak powaznie to przypuszczalnie masz problem z zaopatrywaniem silnika w powietrze. Skąd dokładnie jesteś? Musisz zzrobić logi i pokazać je na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po pierwsze to wyłącz CAPS LOCK bo oznacza to krzyk a nie jest to mile widziane na forum :no:

Możliwe ze przepływomierz siada ale najlepszym rozwiązaniem bedzie podpiąć VAG-a i wtedy się wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepływomierz siada

Jesli chcesz strzelać w ciemno i wydawać gotówkę na sprawne części to zacznij od tej sugestii. Ja radzę zacząć od zrobienia logów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepływomierz siada

Jesli chcesz strzelać w ciemno i wydawać gotówkę na sprawne części to zacznij od tej sugestii. Ja radzę zacząć od zrobienia logów

letallec ja tylko stwierdziłem co moze być przyczyną a nie napisałem ze ma to wymienić, napisałem ze tak moze być ale najlepiej podłaczyć kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...