Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 1.9 TDI AVF - Prośba o ocenę logów - Błąd 17964


e3dx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już nie mam pomysłów. Ewidentnie mam zbyt wysokie wartości doładowania. Wcześniej miałem błąd od czujnika doładowania. Kupiłem nowy org. Na nowym wskakuje błąd awaryjny - numer błędów 17964. Sprawdzona geometria (działa płynnie i lekko, podmienione zaworki n75 z tym drugim, sprawdzone przewody podciśnienia, zaślepiony egr na czas testów, wyczyszczona przepływka. Auto nie jest zamulone, często jeżdżone na autostradzie.

Tryb awaryjny np. jeżdżąc po mieście "ciężko" złapać. Wjeżdżając na autostradę dużo łatwiej, np. wjazd na autostradę stałe 2 tyś obrotów dodaje więcej gazu i.. błąd, czasami potrafi nie złapać błędu nawet przy prędkości 160-180.

Czy problem mógłby występować przez nowy "zepsuty" czujnik doładowania ? Na starym czujniku doładowywania błąd "nie wskakuje", lecz czasami ma moc, czasami nie ma.

Silnik AVF 130 koni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sterowanie jest OK to masz źle ustawioną sztangę.

Logi robiłeś na starym MAP czy na nowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowym.

Wcześniej na starym nie miałem problemów z przeładowaniem. Nie wiem czy w jednym momencie padł czujnik + coś innego czy sam czujnik i dostałem nowy zwalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione rozwiązanie ! :) Czujnik doładowania nowy walnięty(org), wymieniony na nowy też walnięty(też org). Dopiero zamiennik daje radę. Bije idealnie, nie ma błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...