Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 17.04.2017 o 20:19, roni07 napisał:

Jest Dobrze ! Jakie plany ?>

między innymi robi się wydech :D

20170504_110501.jpg

Opublikowano

Łoo to teraz pocisnąłeś po air ride. :D 

Opublikowano

Fajnie się zaczyna:) Wpadaj w sobotę na spota do Kędzierzyna pod Kaufland o 19:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 11.05.2017 o 14:44, kristof91 napisał:

Fajnie się zaczyna:) Wpadaj w sobotę na spota do Kędzierzyna pod Kaufland o 19:)

dawno mnie tu nie było, teraz odmuliłem.. Dzięki za zaproszenie kiedyś pewnie wpadne.

Dnia 4.05.2017 o 18:21, black_edition napisał:

Łoo to teraz pocisnąłeś po air ride. :D 

Może to za wcześnie na takie zdjęcia ale kompletuje powoli hamulce, przejście z 312mm na..: :D

20170529_184451.jpg

Tak wiem zacisk lewy przyłożyłem na miejsce prawego:facepalm: zauważyłem po założeniu koła i spojrzeniu na zdjęcie:kwasny:

 

A co do wydechu wyszło to mniej więcej tak :D

20170516_182954.jpg

Dzwięk zajeb** jestem mega zadowolony:banan:

Opublikowano

Ładnie działasz :) kiedy hebelek wpadnie ? :D

 

Opublikowano

Siadło fajnie, ale przydało by się wrzucić kilka smaczkow w innym kolorze dla kontrastu. I ta przednia dokładkę zmienić bo pofalowana jakby ją zgwałciło stado pawianow :decayed:

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, tazzi napisał:

Ładnie działasz :) kiedy hebelek wpadnie ? :D

 

Jak wygospodaruje trochę wolnego czasu i przyjdzie reszta detali do hebli :D

Godzinę temu, sivwyarl napisał:

Siadło fajnie, ale przydało by się wrzucić kilka smaczkow w innym kolorze dla kontrastu. I ta przednia dokładkę zmienić bo pofalowana jakby ją zgwałciło stado pawianow :decayed:

Poluje ciągle na ms design ale ciężko dopaść kompletna :mellow:

Edytowane przez Vagman

Opublikowano

Masz pełny przelot bez kata?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, kristof91 napisał:

Masz pełny przelot bez kata?

Tak na jednym tlumiku, ale całkowicie pusty bez waty etc :wink: tzw "puszka dla zmylki" również z kwasiaka uspawana 

Opublikowano

Teraz to wygląda , 'lufy' konkret -- ile tam 2x 100 mm ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Teraz to wygląda , 'lufy' konkret -- ile tam 2x 100 mm ?

Dokładnie :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja, wpadły heble 320/288:D, manetka+odblokowanie pełnego fisu:), no i wreszcie ogarnąłem czujniki parkowania z przodu, bo od jakiegoś czasu nie działały. Jak się okazało pierdoła przetarte kable w lewym nadkolu:(

Ostatnio zaktualizowane.jpg

czeka mnie wymiana wahaczy z przodu, jaką firmę polecacie bardziej, bo zastanawiam sie nad FEBI albo LEMFÖRDER?

 

Edytowane przez Vagman

Opublikowano

Lem. Szedł na 1 montaż moim zdaniem lepsza opcja

Opublikowano

Wygląda imponująco:)

Opublikowano
7 godzin temu, Vagman napisał:

czeka mnie wymiana wahaczy z przodu, jaką firmę polecacie bardziej, bo zastanawiam sie nad FEBI albo LEMFÖRDER?

Lemforder wiadomo najwyższa półka, ale czy jest sens wydawać ponad 2tys. za komplet ? Ja teraz założyłem RTS`a, płaciłem coś koło 1100zł czyli połowe tego co Lem. A czy Lem wytrzyma 2 razy dłużej ??? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kupczak90 napisał:

Lemforder wiadomo najwyższa półka, ale czy jest sens wydawać ponad 2tys. za komplet ? Ja teraz założyłem RTS`a, płaciłem coś koło 1100zł czyli połowe tego co Lem. A czy Lem wytrzyma 2 razy dłużej ??? 

Właśnie dlatego pytam czy jest sens przepłacać?  Nie wymieniałem nigdy wielowahacza dla siebie, na pewno w moim przypadku jak siedzi air to chyba każda firma będzie miała skrócona żywotność:huh:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spotkany dziś we Wladyslawowie,  cały ślask człowiek zjezdzi i auta klubowego nie spotka a tu nad morzem od groma,  kolor felg ładnie pasi do srebrnego, pozdr

Opublikowano

zapodaj fotę z profilu,ciekaw jestem jak niebieski kolorek zacisków będzie się prezentował przy srebrnym aucie i złotawym-miedzianym kolorze ;) 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Indi napisał:

Spotkany dziś we Wladyslawowie,  cały ślask człowiek zjezdzi i auta klubowego nie spotka a tu nad morzem od groma,  kolor felg ładnie pasi do srebrnego, pozdr

to fakt nad morzem ich od groma:lol: dzięki za miłe słowo;)

Godzinę temu, Łuki28.08 napisał:

zapodaj fotę z profilu,ciekaw jestem jak niebieski kolorek zacisków będzie się prezentował przy srebrnym aucie i złotawym-miedzianym kolorze ;) 

z profilu wygląda to mniej więcej tak 

2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.