Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288


Vagman

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki,nie rzucają się aż tak bardzo w oczy ;) ale glebę masz dobrą,powietrze robi swoje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się spasowało wszystko! Autko wygląda kozacko! Bardzo mi się podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna B6 z moich rejonów a jakoś jeszcze nie miałem okazji spotkać na drodze. Zmiana hebli na duży + ale te blaszki z S4 mogłeś sobie darować :thumbdown:

Po co o razu wymieniać całe zawiecho za 2K, wymień górę, końcówki drążków daj z lema, bo inne firmy mają inaczej wyprofilowane końce i obcina gumy na glebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak po zmianie hebli najwyższy czas na długo oczekiwaną lotkę s-line na klapę bagażnika, przy okazji wymiana 3 światła stop na nowe ori;)20170729_172312.jpg

20170729_163159.jpg

Dnia 26.07.2017 o 21:33, H4mm3R napisał:

Fajna B6 z moich rejonów a jakoś jeszcze nie miałem okazji spotkać na drodze. Zmiana hebli na duży + ale te blaszki z S4 mogłeś sobie darować :thumbdown:

Po co o razu wymieniać całe zawiecho za 2K, wymień górę, końcówki drążków daj z lema, bo inne firmy mają inaczej wyprofilowane końce i obcina gumy na glebie

dzięki za miłe słowo:hi:aż dziwne że nie widziałeś, jeżdżę do swojej wybranki wioskę koło Ciebie. Co do zawieszenia wybór padł jednak na zestaw mayle HD, na razie ciężko pisać o jakości bo przejechane dopiero 1kkm. Jedno jest pewne Nareszcie nastała cisza na nierównościach i brak wkurzającego trzeszczenia:decayed:

Edytowane przez Vagman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem kiedyś MEYLE HD w A6 - jedyna wadą było to, że kiera ciężko wracała na początku, ale z czasem było coraz lepiej :P Ogólnie przejeździłem rok czasu i nic się nie działo :P Potem poszła w świat, kolega zakładał też w A6 i nie narzekał. 

Dupka teraz fajnie wygląda, też dałem nowy ori stop pod lotkę :P Nie powinien już blaknąć itd. bo lotka go ładnie przysłania przed słońcem ;)

To teraz czas na listwy S-line :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kamil-vag napisał:

To teraz czas na listwy S-line :thumbup:

 

Listwy prędzej czy później wpadną na pewno, tylko nie wiem czy nie lepiej je będzie zostawić w kolorze auta.. No i bardziej mnie kuszą s4 niż s-line ( te pierwsze o ile się nie mylę są szersze/bardziej odstające)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wszystko zależy od grubości portfela, ale od S-4 - fakt są bardziej zadziorne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz robił remap ? Przydałby się aby 'wygładzić' program po dodaniu wydechu. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, dekiel 13 napisał:

Będziesz robił remap ? Przydałby się aby 'wygładzić' program po dodaniu wydechu. B)

Dopóki nie padnie turbo i nie wpadnie coś "większego" to nie ruszam nic z programem.. Jedyną rzeczą jaką w ostatnim czasie poprawiłem/ dołożyłem jest rev limiter, o ile można mówić o "odcięciu w dieslu" :facepalm:to w połączeniu z kwasiakiem jest na prawdę zaskakująco:lol:

Edytowane przez Vagman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zapowiedz dziś odwiedził mnie kurier z taką oto przesyłką :decayed:

20170803_185554.jpg

Jak widać na załączonym zdjęciu zderzak.. Pytanie robić go na gładko czy tylko "zaspawać" wnękę tablicy rejestracyjnej?:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli pisząc "na gladko" ? Bo dla mnie na gładko to właśnie zaspawać wnęke na rejke :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KoJ@K napisał:

Co masz na mysli pisząc "na gladko" ? Bo dla mnie na gładko to właśnie zaspawać wnęke na rejke :cool1:

myślałem zaspawać z dokładką, w jedną całość:hi:ale chyba już mi ta myśl przeszła przeglądając internety..:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w przypadku przedniego zderzaka to za wiele to wyglądowo nie zmieni, jedynie wizualnie te bocZne szczeliny znikną. Zaspawaj rejke i bedzie lux :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2017 o 15:37, Vagman napisał:

a więc tak po zmianie hebli najwyższy czas na długo oczekiwaną lotkę s-line na klapę bagażnika, przy okazji wymiana 3 światła stop na nowe ori;)20170729_172312.jpg

20170729_163159.jpg

 

Lotka z b7? U mnie po montażu tej z b7 jest identyczna przerwa pomiędzy szyba, a lotka. Ta z b6 dolega idealnie. Kleiłeś na klej do szyb czy na taśme?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiknij na czarno ten dyfuzor na tylnym zdesiu i będzie cacy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2017 o 20:02, kufel26 napisał:

Lotka z b7? U mnie po montażu tej z b7 jest identyczna przerwa pomiędzy szyba, a lotka. Ta z b6 dolega idealnie. Kleiłeś na klej do szyb czy na taśme?

Tak lotka z B7, na kleju jest większość doradzała na taśmie ale jakoś się "dygałem" Kiedyś w a3 zrobiłem lotkę na kleju i trzyma do dziś więc zostałem przy sprawdzonej metodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2017 o 20:05, KoJ@K napisał:

Psiknij na czarno ten dyfuzor na tylnym zdesiu i będzie cacy :naughty:

może się zdecyduję, ale to już po zimie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic sie tutaj nie działo, to trochę odświeżymy... :hi:

w ostatnim czasie robiłem przegląd poduszek oraz przewodów, w między czasie wystawiłem swój kompresor viair 380c na sprzedaż, ku mojemu zdziwieniu bardzo szybko znalazł nowego właściciela:). Więc ja musiałem rozejrzeć się za czymś nowym, obowiązkowo musiały być już dwa:wink:. Następnego dnia po sprzedaży poprzednika do drzwi zadzwonił kurier z przesyłką 

viair444.jpg

co prawda zabudową nie można tego nazwać, ale myślę że wyszło całkiem przyzwoicie :D Przy okazji wpadły dwa dodatkowe odwadniacze, oraz wejście na przewód pompowania kół

zabudowa.jpg

Edytowane przez Vagman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...