Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stluczka


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam :)

Pechowy 13 dzień miesiąca nie zdołał mnie ominąć i o to skutki  http://cloud.tapatalk.com/s/58c6cd2c8b7cd/DSC_1689.JPG
Wymuszenie, kilka słów i mandat. Robota została :(
Jak wyskrobać jak najwięcej kaski z ubezpieczalni, co mówić żeby starczyło na coś jeszcze ? 

 

 

Wysłane z mojego XZ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edytowane przez martinger416
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, martinger416 napisał:

nie zdołał mnie ominąć i o to skutki ...Wymuszenie, kilka słów i mandat.

Tak trudno napisać, kto wymusił, kto dostał mandat? Od tego zależy likwidacja szkody. Jeśli z własnego AC, to współczuję, bo tam ubezpieczyciel dyktuje warunki. Przy szkodzie z OC masz spore szanse nie stracić.  Masz dwoje drzwi do wymiany tylny błotnik (choć ten można by było naprawić). Wartość szkody około 7 tyś (kosztorysowo).

15 godzin temu, martinger416 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy pan wymusił pierwszeństwo na mnie. Uderzył mnie w bok, dostał 400zl mandatu.

Wysłane z mojego XZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oględziny rzeczoznawcy umów się w jakimś warsztacie. Wydaje mi się, że powinieneś sprawdzić punkty kontrolne auta. Uderzenie widać było dość silne i słupek "B" może być zagięty do środka, a tym samym geometria auta mogła się przestwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem sam na szczęście słupek B i żaden zawias nie oberwal. Ale tylnie drzwi są źle spasowane z błotnikiem, nie mam pomysłu czego to może być wina [emoji20] może zeczywiscie ten słupek jest ciut wgnieciony.

 

Nowa para drzwi wraz z listwami, osłony progu i naprawa tylnego i przedniego blotnika, wyciągnięcie słupka B (drzwi tylne po domknięciu są źle spasowane z błotnikiem a uszczelka dookoła drzwi nie przylega do słupka B ani do dachu). ASO wyceniło na 15tys szok [emoji33]

 

Jutro rozmowa z rzeczoznawca co mówić? [emoji20]

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...